Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα κλεισει ενα ραντεβου με ΣΚΑΡΛΕΤ αλλα επειδη η κοπελα εφυγε βεβαια το γραφειο με ενημερωσε νωρις για τη ακυρωση του ραντεβου πλεον η συννενοηση γινεται απλα ευκολα και χωρις πολλα πολλα μπραβο τους.. ειπα να κλεισω με κατι που ξερω οτι θα περασω τελεια μιας και τη ΜΙΛΕΝΑ την ειχα ξαναδει.. ειναι η κοπελα που θελεις να πας και να ξαναπας μιας και σε κκανει και νιωθεις σαν να ειναι η κοπελα σου.. Στο ιδιο εργο θεατες ανοιγει η πορτα το χαμογελο της διαπλατο μιας και με θυμοταν φορουσε οτι ακριβως ζητησα... το δωματειο σε αψογη κατασταση ( αυτο που μου εκανε εντυπωση ειχε πολλες πετσετες για τους πελατες οπως και παντοφλες μιας χρησης που μου εδωσε δε τα βλεπεις αυτα συχνα ) οι συναγωνιστες καταλαβαινουν... Στα του αγωνα ΠΥΡΑΥΛΑΚΑΤΟΣ δε σταματαει πουθενα ουτε η κοπελα σου δε θελει να σε φιλαει τοσο πολυ εχει μια φατσουλα που δε ξερω ποσο ειναι και δε με νοιαζει αλλα μοιαζει για 25 max... Πεχτηκαν ολες οι στασεις για να μη μακρυγωρο για αλλη μια φορα η κοπελα με εκανε να φυγω με το χαμογελο διαπλατο...Εννοιεται πως θα ξαναπαω και απορω καποιος που δε εχει παει μαζι της ακομα τη τον κραταει.... Ελπιζω να βοηθησα με τη κριτικη μου καλα βολια παλικαρια ...ααα ξεχασα να πω οτι δε ειναι και πολυ ευκολο να τη κλεισεις γινεται χαμος και το κοριτσι δε προλαβαινει παρολαυτα εγω δε καταλαβα καμια κουραση απο τη μερια .. εχουμε δει τα καλυτερα αλογα κατακαιρους να ειναι τοσο κουρασμενα που δε αξιζουν παραολη τη ομορφια... Κλεισε αν θελεις να τη δεις πριν φυγει ..Αυτα παιδες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, doc_lin, Stef68 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού