Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 254063
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Νικόλ σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Χαιρετισμός με φιλί. Πηγαίνει στο ντουζ για ένα γρήγορο φρεσκαρισμα και το μωρό μου έρχεται καθαρό. Αρχίζουμε κάποια προκαταρκτικά, χαιδεματα, έρχονται και τα γλωσσοφιλα. Άρχισε να μου σηκώνεται. Της τον δίνω στο στόμα και αρχίζει τότε μια πίπα απίθανη. Τη σταματώ μετά από λίγο σε σταση 69, γιατί ήθελα και γω να την περιποιηθώ. Το μουνάκι της μοσχομυριστό και δέχτηκε και δάκτυλα και στις δύο τρυπούλες και τότε άρχισαν κάποιες κραυγουλες από τη μεριά της. Καυλωμενοι και οι δυο βάζω λάστιχο και την παίρνω στα 4 πιάνοντας της μια στα βυζιά μια στα μαλλιά και δίνοντας σφαλιαριτσες στο κωλαράκι της. Άντεξε δυνατό σφυροκόπημα και μετά έτοιμος να της δώσω τα καταθέτω στο γλυκό στοματακι της. Κρατώντας το υλικό στο στόμα της μου σκάει ένα χαμόγελο ότι αποστολή επιτευχθεί και τα φτύνει στο μπάνιο. Δεύτερος γύρος δεν υπήρχε γιατί έχυσα αρκετά και αισθανόμουν οκ. Άριστη στα social . Στο επανιδείν Νικόλ μου. Είσαι υπέροχη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Chris077, THV, kelenor και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2023
Είναι στενό το μ@υνι της φίλε ; Ή νορμαλ
02 Φεβρουαρίου, 2023
Ναι φίλε πολύ στενό. Δεν το έχω ξαναβάλει σε τόσο στενό μουνάκι. Αξίζει το μωρό είναι φοβερή πουτάνα και γουστάρει πολύ να την ξεσκίζουν. Κατσικογάμης
15 Φεβρουαρίου, 2023
To +20€ ηταν για το cim?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3