Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Call-Girls 28371
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο δρόμος με έφερε στην πρωτεύουσα του βορρά και κατάλαβα ένα πράγμα. σε όποια περιοχή και να είμαστε κάυλες θα έχουμε.
Εφτασα βραδάκι και αφού δεν πρόλαβα να κανονίσω τίποτα άλλο ρίχνω μια ματιά να δω τι παίζει.
Κοιτάζω αριστερά και δεξιά και ξεκινάει η επικοινωνία με το γραφείο όπου μετά από 2 3 επιλογές που ήθελα αλλά δεν γινόταν καταλήξαμε στη Σόνια. Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να πάρω παραπάνω χρόνο αλλά ήμουν κουρασμένος και λέω πήγαινε σήμερα για 30 λεπτά να χαλαρώσεις και αύριο μέρα είναι .
φτάνω στο δωμάτιο και μου ανοίγει ένα κορίτσι πολύ όμορφο, σε φυσιολογικό ύψος,φουσκωμένο χειλάκια και με ένα μεγάλο χαμόγελο, όμορφη κοπέλαμε με μια φρεσκάδα που μου άρεσε πολύ και μοιάζει αρκετά στις φωτογραφίες. Φορούσε μια μαύρη ρόμπα και μαύρα εσώρουχα, ξεκινάμε τις βασικές ερωτήσεις και η επικοινωνία ήταν κομπλέ.
Μπαίνω για μπανάκι και όταν τελείωσα την βρήκα να με περιμένει με μουσική και τα εσώρουχα στο κρεβάτι.
ξεκινήσαμε φιλιά και χάδια σε πολύ gfe και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πόσο απαλή επιδερμίδα είχε, χωρίς ίχνος τρίχας πουθενά, απαλή λες και ήταν από μετάξι που ακόμα νομίζω πως νιώθω να την αγγίζω.
Φιλιά και χάδια φουλ και βγάλαμε τα εσώρουχα σιγά για να μπορώ να πιάσω τα πάντα. Στήθος μεγάλο φυσικό και αρκετά μαλακό και ένα μουνι ποίημα. όταν ήμουν έτοιμος πήγε για στοματικό όπου ήταν πολύ καλό καθώς με ρώτησε αν το θέλω απαλό ή με ένταση. Δεν είχα πρόβλημα και λέω κανε ότι θες όπου έβαλε τόση ένταση που παραλίγο να πνίγει μόνη της. ήρθε από πάνω ή μικρή όπου ξεκίνησε η επαφή με λίγο τζελ και πλήρη απόλαυση καθώς ήταν αργό με αργό ρυθμό και βαθύ. μετά από λίγο ήρθε του ιεραποστολικού όπου ανέλαβα πλήρη δράση και και μπήκα όσο καλύτερα μπορούσα μέχρι να έρθει το τέλος. ήταν μια πολύ καλή εμπειρία και αξίζει να τιμησετε την μικρή που φένεται να έχει μεγάλη εμπειρία.
είχαν πάει 35 λεπτά και κανένας δεν ενόχλησε.
Μια καλή εμπειρία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, ΦΑΚΙΡΗΣ, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2023
Εμφάνιση 8?

Πλάκα με κάνεις ρε γκαρντάση? Ημαρτον! Ημαρτον!
review reaction 3 review reaction 1 Sinman, mallias20, hornyasfuck
09 Νοεμβρίου, 2023
Ρε μαστορα ... Εχεις βαλει 8&8 στην Hera και βαζεις 8&8 εδω ;;
Μονο για εμφανιση σχολιαζω τα υπολοιπα δεν με νοιαζουν.
Επειδη τις εχω δει και τις δυο εισαι εντελως ακυρος και περνεις στο λαιμο σου τα μελη......
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2