Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Call-Girls 32391
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπουμπούκακι από Ρωσία ετών 22 . Κορμί βελούδο με μπογιές που δεν με χάλασαν . Βυζάκι πολύ όμορφο κωλαρακι τσουπωτο και ύψος γύρω στο 1,65 . Ότι βλέπετε στις φωτό θα πάρετε με ποιο αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες προσώπου πάντως τις τρεις πρώτες του γραφείου. Χαμογελαστή και καθαρή παντού .
Η συνεννόηση με το γραφείο πάντα άψογη .
Μπήκε λοιπόν η μικρά με νεανικό ντύσιμο και χαμόγελα , ζήτησε red bull !!
Τα είπαμε λίγο σε σπαστά αγγλικά και περάσαμε στον αγώνα .
Την έγδυσα χαλαρά , πήρα φιλιά πολλά με γλωσσουλα , ζήτησε ντουζ και επανήλθε .
Ο πρώτος γύρος έπαιξε καναπέ , την έστησα στα τέσσερα και ρουφηξα με μανία τις τρυπούλες της ,τα πρώτα μουνοζουμα έκαναν την εμφάνιση τους , πολύ ωραία γεύση .
Γύρισε καθιστή και τον πήρε στο στόμα , πολύ καλό γλυψιμο , πέρασμα από τον κορμό , πιπιλισε τις γυαλισμένες μπάλες μου και επικεντρώθηκε στο κεφαλάκι .
Πολύ δυνατή πίπα για την ηλικία της , με έκανε κατάρτι σε χρόνο dt .
Καποτουλα , την βάζω όρθια με το ένα πόδι στο μπράτσο του καναπέ , έβαλε λίγο ζελέ και μπήκα .
Πολύ εφαρμοστή τρυπούλα , άρχισα να δίνω πολύ γρήγορο ρυθμό και τα πνιχτα βογγητα έγιναν κραυγές ηδονής . Έφαγε και τα κολοσκαμπιλα της χωρίς αντίδραση .
Ακούγοντας το μικρό να σκούζει και βλέποντας το καυλι μου να γλιστράει σε αυτό το όμορφο μουνάκι δεν άργησε να έρθει το τέλος βαθειά μέσα της .
Πήραμε βαθειές ανάσες , κάναμε το ντουζάκι μας , τσιγαρακι , και περάσαμε στο κρεβάτι για δεύτερο ημίχρονο . Πολύ καλό 69αρι ,την έτρωγα παντού , δεν χόρτασα να την γλύφω , μείναμε εκεί τουλάχιστον 15-20 λεπτά .
Μπήκα μέσα της ιεραποστολικά , το μουνακι τώρα χωρίς τζελ είχε άλλη υφή , γραπωσα από κάτω το κολαρακι της και το γαμουσα δυνατά , πανέμορφα μάτια , τα έβλεπα να μισοκλεινουν και η μικρή να σφίγγει τα σεντόνια .
Την γύρισα cow , πάλι για να βλέπω το πρόσωπο της καθως την γαμουσα .την δεύτερη φορά αργώ πολύ να τελειώσω αλλά η μικρή και με κατάφερε και φάνηκε να αντέχει (εξού και ο τίτλος) χύσιμο στο πρόσωπακι της (+20) και αραγμα με χαδακια να τελειώσει ο χρόνος .
Σίγουρα άντεχε και τρίτο γαμησι όμως δεν άντεχα εγώ Πλατύ χαμόγελο
Πήρε τα 230 ευρώπουλα της , ρουφηξα και εγώ την νιότη της για μιάμιση ώρα και όλα καλά .
Έτσι έχει η κατάσταση , δούνε και λαβείν .
Καλά να περνάμε μάγκες .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Ανώτατος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
19.752
Πόντοι:
13.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Panos 1978, f21 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού