Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τέλος του Γενάρη είπα να δοκιμάσω την Αλέξια που μου κίνησε το ενδειαφερον από την πρώτη μέρα που μπήκε στο σάιτ .
Συνεννόηση με το γραφείο μέσα σε λίγο χρόνο και εύκολα (πρώτη φορά πήρα από αυτό ) κλείσαμε για να έρθει η κοπέλα 19:30 . Ηρθε 19:45 αλλά προς τιμήν της έφυγε 20:45 όπως έπρεπε . Μπήκε την ρωτησα αν θέλει να κάνει ντουζ , μου είπε ότι είχε κάνει από πριν όποτε ξεκινήσαμε . Το πρόσωπο της θα το βαθμολογούσα με 9 και το σώμα επίσης με 9 αλλά δεν με αφήνει παραπάνω το σύστημα ( ακόμη ?) ( το σωμα της παρά πολύ απαλό )
Πίπα καλή με μόνο μια φορά καταλαθος δόντι αλλά το κατάλαβε αμέσως . Έγινε χρήση τζελ , όχι πολύ όσο οσο , αλλά γενικά εμένα και το λίγο με ξενερώνει . Στην αγγελία αναγράφει foot fetish και dfk και δυστυχώς κανένα από τα δυο δεν έγινε . Αυτός είναι και ο λόγος του τίτλου . Στο διάλειμμα την ρωτησα αν την ενόχλησε να καπνίσω και μου είπε όχι με ρώτησε αν έχω χόρτο και χωρις να είμαι 100% σιγουρος νομίζω μύριζε ελάχιστα αλκοόλ . Παρότι είναι όμορφη κλπ δεν τήρησε αυτά που γράφει . Αν έγινε μαζί μου ή γενικά δεν μπορώ να το ξέρω και το γράφω αυτό για είναι ακέραιη η αξιοπιστία μου . Τέλος το γραφείο με διαβεβαίωσε ότι η κοπέλα είναι φανταστική και δεν θα έχω πρόβλημα και μετά το ραντεβού θα χαρούν να τους ενημερώσω για το πως πήγε . Οι αλλες βαθμολογίες είναι αυτές που θα έβαζα ανέκαθεν .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
887
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Γιώργος Παπ., maradona7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού