Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πολλές προσπάθειες να πετύχω τη Μαρίνα στο τηλέφωνο, τελικά η τύχη μου χαμογέλασε και αφού την είχα πάρει ήδη τηλέφωνο, με κάλεσε πίσω και κανονίσαμε το ραντεβού μας. Αν στο σηκώσει τα πράγματα από εκεί και μετά είναι εύκολα. Φτάνω ξενοδοχείο, μπανάκι και περιμένω Μαρινακι. Με 10' καθυστέρηση χτυπάει πόρτα και μπαίνει φουριοζα στο δωμάτιο.. Πανύψηλη, με μακρύ ίσιο μαλλί, πρόσωπο κλασικής Ρωσίδας προς το αδιάφορο όμως και κορμί θανατηφόρο, ηλικία γύρω στα 50-55. Δεν χάνει χρόνο και ξεκινάει πίπα στα όρθια όπως ήμουν. Γρήγορα έρχεται η ανόρθωση, τη γδυνω και αρχίζει ο πρώτος γύρος. Συμμετοχή καλή από μεριά της και κοιτάει να σε ευχαριστήσει. Μικρό διάλειμμα, αρκετά καλό σοσιαλ, βγάζει μια καλώς εννοούμενη τρέλα. Το μασάζ της απλώς δεν υπάρχει, στην κυριολεξία ανύπαρκτο..Δεν το κατέχει το άθλημα. Οπότε χωρίς πολλές χρονοτριβές, πίπα ξανά αλλαγή αρκετών στάσεων και τελείωμα με βογγητα στα τέσσερα.. Ως εδώ όλα καλά, αλλά θα εξηγήσω τώρα και τον τίτλο της κριτικής μου. Καταρχάς δεν το συζητάμε ότι η γυναίκα για την ηλικία της έχει ασύλληπτη κορμάρα. Πλην όμως τα σιλικονατα βυζιά της αν και καλοσχηματισμένα εμένα ως λάτρης των φυσικών μεγεθών με χάλασαν λίγο. Η πίπα της επίσης την πρώτη φορά αρκετά μηχανική (σχεδόν αεροπιπα), ενώ τη δεύτερη φορά που άργησε λίγο περισσότερο η ανόρθωση ήταν αρκετά 'δυναμική' σε σημείο να τη σταματήσω καναδυο φορές. Δεν το συζητώ ότι κοιτάει να σε ικανοποιήσει και να κάνει αυτό που ζητάς και σίγουρα για τα χρήματα που ζητάει δεν θα κλάψεις το 60αρι. Ο συνδυασμός ότι δεν δίνει κώλο (για μιλφ πλέον το θεωρώ μειονεκτημα) σε συνδυασμό ότι δεν υπήρξε η κατάλληλη χημεία από τη μεριά μου, μάλλον δύσκολα θα την ξανασυναντουσα. Όποιος όμως θέλει να γαμησει μια κορμάρα θεία με λογικό αντίτιμο αξίζει τη δοκιμή. Καλά γαμησια συναγωνιστές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos.82
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
2.963
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, maradona7, old boy και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού