Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48223
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φαίνεται ότι λόγω του πολέμου διάρκειας πληθαίνουν σιγά σιγά οι αφίξεις των κοριτσιών.Με γνώριμες και μη τανες...Πάμε να πούμε λίγα λόγια για το κορίτσι.Ευχάριστη παρουσία κοντά στις φωτογραφίες με τη λογική επεξεργασία χωρίς υπερβολές ευτυχώς. Υποδοχή με ωραίο σετ εσωρούχων και ένα ζεστό φιλί που τελικά δεν ήταν μόνο ένα αλλά φτάσαμε να καταλήξουμε στο κρεβάτι γυμνοί να χαμουρευόμαστε και γρήγορα να την έχω στα τέσσερα γαμώντας δίχως αύριο. Φρεσκάρισμα και δεύτερος γύρος που δεν μπόρεσα να αντισταθώ σε αυτό το άρωμα που φορούσε και οι καριόλες οι αισθήσεις μου με οδήγησαν να γευθώ τις πεντακάθαρες τρύπες της καταλήγοντας σύντομα σε ένα παθιασμένο 69. Μόλις μου έγινε πέτρα δεν αντιστάθηκα και ζήτησα τον δουλεμένο κώλο της. Καλη τρύπα πέτυχα τέλεια εισχώρηση και αλλάζοντας θέσεις την έχυσα την καληνύχτησα και πάμε γι άλλα.
Καλό μουνί που φαίνεται ότι ήρθε για να μείνει στον χώρο. Μου είπε ότι δεν κάνει καιρό την δουλειά αλλά τελικά μάλλον είναι γεννημένη πουτάνα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
2.605
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsichlas, maradona7, old boy και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2023
Φίλε την έκοψες να σηκώνει pse? μου βγάζει ένα συνδυασμό ανωμαλίας - αθωότητας η κάργια.... dt-mouthfuck σηκώνει πιστευεις?
review reaction 1 crazy bunny, Bartender 74, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1