Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημερα μυστες.
Ειχα γραψει κριτικη για την Αννα απο περσι στο νημα της Θεσσαλονικης , καθως δεν ειχε ανοιχει ακομα καρτελα. Τοτε την ειχα συναντησει για 30 λεπτα, αλλα τωρα εκανα την υπερβαση των 180€ και την εκλεισα για 1 ωρα. Δεν ειναι η κοπελα των φωτογραφιων, αλλα ειναι σχεδον πανομοιοτυπη. Που σημαινει οτι συναντας σχεδεν αυτο που βλεπεις στις φωτο ( μπορει να ειναι και καλυτερη).
Χαμογελαστη, πολυ καλα τα αγγλικα της, και κυριως τιμαει τα χρηματα που παιρνει. Δεν κλεβει χρονο και φευγεις ακριβως στην 1 ωρα.
Η εμφανιση της ειναι αψεγαδιαστη. Προσωπο πολυ ομορφο, στηθος απο τα ωραιοτερα που εχω δει και πιασει. (2-3 μεγεθος). Η πιπα δεν ειναι πολυ βαθια, αν και δεν την πιεσα για dt. Παροτι δεν γλυφω σχεδον ποτε κοπελες, σε αυτη εκανα μια εξαιρεση.
Καβαλαει πολυ καλα, και οταν καυλωνει δινει και φιλια με γλωσσα. Στα 4 ζοριστηκε λιγο, αλλα δεν εκανε κινηση για να μου πει να βγω. Την κοπανησα μεχρι που τελειωσα.
Το σοσιαλ ειναι πολυ καλο, πολλες αγαπουλιτσες στο ενδιαμεσο με φιλια κτλ. Θα μου πειτε''τονιζεις αυτο που θα επρεπε να κανουν ολες΄΄?
Το θεμα ειναι οτι απο τις πολλες φολες που εχουμε φαει στην πολη μας, το να κανει μια κοπελα τα δεδομενα, πρεπει να το τονιζουμε.
Τα 180ε ειναι πολλα , δεν εχω ξαναδωσει τοσα, αλλα αυτη τα αξιζει για 1 φορα. Απο το να φαμε φολα στα 140€, ας δωσουμε 1 φορα κατι παραπανω.
Εκανε πολλες προσπαθειες για να με τελειωσει και 2η φορα,αλλα δεν τα καταφερε.
Το ξερω τα λεφτα ειναι πολλα και τα βγαζουμε δυσκολα. Αλλα πιστευω οτι η κοπελα τα αξιζει. Καλυτερα να δωσετε 120€ για μιση ωρα σε αυτη, παρα 140 σε μια φολα για 1 ωρα.
Ειναι με διαφορα η καλυτερη που εχω παρει στην πορνοκαριερα μου.
Δεν εχω παρει παρα πολλες, αλλα ουτε και λιγες.
Υ.Γ. Μην δειχνετε το σαιτ σε κοπελες, ουτε τις κριτικες μας. Και οχι δεν κουτσομπολεψα μαζι της οπως εγραψε ενας συνεδελφος, αυτη με ρωτησε αν γραφω κριτικες ( της ειπα οχι), και μου ειπε οτι ενας νωριτερα της εδειξε το bou μαζι με τις κριτικες μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
4.365
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, pavlaras21, Leviathan και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2023
Τωρα ομως καταλαβε ποιος εισαι και οτι γράφεις κριτικές..
Μην πας 3η φορά, εχουν μνήμη αυτες...
review reaction 3 papaphilips, Leviathan
29 Ιανουαρίου, 2023
@Michael Scott.
Κάτι έγινε; Και εγώ ήμουν κύριος απέναντι της και αυτή καλή στις υπηρεσίες της.
Ποιος ο λόγος να μην ξαναπάω;
Πάντως παίρνοντας ολόκληρη ώρα , μπόρεσα να κάνω τις αγαπουλιτσες μου και να μου φύγει πολύ καύλα που δεν έφυγε την προτη φορά.
Μπόρεσα να την χαρώ αρκετά αυτή την φορά.
review reaction 1 Leviathan
30 Ιανουαρίου, 2023
αυτη με ρωτησε αν γραφω κριτικες ( της ειπα οχι), και μου ειπε οτι ενας νωριτερα της εδειξε το bou μαζι με τις κριτικες μας.
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
30 Ιανουαρίου, 2023
ίσα ίσα βρε συμπαίκτες, τις κάνατε και δωρεάν διαφήμιση και θα έπρεπε να σας ευχαριστεί για αυτό. την επόμενη φορά να τις πείτε ότι γράφετε κριτικές, ίσως και να σας φροντίσει καλύτερα. Είναι μούναρος και αφού κάνει και καλό πρόγραμμα όπως λέτε, θα αυξηθούν οι καταθέσεις τις εκθετικά. Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4