Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Βερόνικα

Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη ωραίο πρόσωπο που έβγαζε φρεσκάδα, περιποιημένη με διακριτικό λευκό μανικιούρ. Ηλικία όσο λέει, κορμί σφιχτό με πιασίματα, βυζακι ωραίο σωστό, στητό, ωραίο κωλαρακι και γενικά στο σύνολο πολύ κομπλέ.

Συμπεριφορά, ζέστη από την αρχή φιλάει με γλώσσα και μιλάει καλά Αγγλικά. Μου φάνηκε άνετη γενικά με ανεβασμένη αυτοπεποίθηση, όχι ψώνιο, βέβαια τα πάντα είναι σχετικά και με την συμπεριφορά τη δικιά μας αλλά εγώ λέω τι είδα όπως και να χει.

Λοιπόν στον αγώνα, πολυ καλή πιπα με αργές κινήσεις και παίξιμο γλώσσας, ηχητικά εφέ, καυλωτικα όχι υπερβολικά, γενικα είναι ταλέντακι το κορίτσι.. Δεν πήρε πολλές πρωτοβουλίες αλλά δεχότανε τα πάντα και συμμετείχε. Παίχτηκαν 2 γύροι με πολλές εναλλαγές, διαλείμματακι με κουβεντούλα για ανάσες και 2ος γύρος με πολυ ένταση. Στηνότανε καλά, δεν έκλεβε και δεν ειχε μα και μου, βογκητά και κραυγουλες, γούσταρε και συμμετείχε.

Τελικό συμπέρασμα, πολυ θετικό, η κοπελα έχει την φρεσκάδα λόγω ηλικίας, είχαμε και καλή χημεία και πήγε σούπερ η συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
5.108
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού