Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
προσπαθώ εδώ και ώρα να γράψω μια κριτική που να ανταποκρίνεται πλήρως στη σημερινή συνεδρία χωρίς αποτέλεσμα.

γράφω, σβήνω, γράφω, σβήνω.

πάμε λοιπόν ξανά...

Η κοπέλα γλυκύτατη, το παρθένο κοριτσάκι που γνώρισες και το πας πρώτη φορά στο δωμάτιο.

Απιστευτα ντροπαλή. φιλιά δεν, σαν να βρωμουσα ή να κάνει μόνο με κάποιον που την ελκύει.

οι ρογες τεράστιες, ετοιμες να εκραγούν.

το σοφιστικε γυαλί της πάει απιστευτα.

στα του αγώνα, ξάπλωσε και την εγλυφα, σαν να με κάλεσε αυτή να την περιποιηθω και οχι το ανάποδο.

Πιπα πολύ μέτρια, μόνο λίγο πάνω πάνω, αν και για κάποιο λόγο μου είχε καρφωθεί πριν το ραντεβού ότι θα κάνει τρομερή πίπα...

μπήκα μέσα, και άρχισε να μουγκριζει απ τον πόνο. ούτε τεράστιος είναι ο πουτσος μου ούτε μπήκα δυνατά. δεν την καύλωσα, θέατρο, δεν ξέρω...τελείωσα πολυ γρήγορα, ήταν δεν ήταν 2'.

ντουζάκι εκατέρωθεν, και 2ος γύρος. λίγο καλύτερα πα τον 1ο αλλά πάλι αυτό το πολύ ερασιτεχνικο. φιλιά 0 πάλι, μόνο επιφανειακά στα χείλη.

εδώ δοκιμάσαμε όλες τις κλασσικές στάσεις, αυτηαπο πάνω, στα τέσσερα, κλπ. δεν έδειξε να πονάει καθόλου, άρα, ή μίκρυνε η πουτσα, ή υγρανθηκε λίγο το μουνακι...???

με τα πολλά, μια ανάμεικτη συνεδρία...ανάμεικτη γιατί μου αρέσουν τα παρθενοπιπινακια αλλά συμμετοχή μηδέν.

Η βρωμουσα, ή ήταν κουρασμένη, ή είναι δοτική μόνο σε αυτούς που γουστάρει. το λέω γιατί δεν θέλω να αμφισβητήσω το φίλο που λέει για vfm κοπέλα.

για μένα ναι, είναι το αματουρι που θα στα δώσει όλα, αρκεί να σε γουστάρει και εμένα δεν με γούσταρε.

Ετσι πιστεύω για να είμαι όσο πιο τίμιος μπορώ

αν θα ξαναδοκιμαζα; ναι, για να δω τι έφταιγε, αν βρωμλυσα, αν ήταν κουρασμένη, αν αν αν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, maradona7, hornyasfuck και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2023
Μετα αυτα που διαβασα στην κριτικη σου , απο μενα ειναι Οχι !
Σ
ΣΑΛΑΜΙΝΙΩΤΗΣ
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιανουαρίου, 2023
Κι από μένα το ίδιο.
review reaction 1 hornyasfuck, Quasimodo
28 Ιανουαρίου, 2023
προσπάθησα να είμαι όσο πιο αντικειμενικος μπορούσα. Μπορει η κοπέλα να ήταν κουρασμένη, μπορεί νσ μην της βγήκε, θεωρώ ότι αξίζει 2ης ευκαιρίας, αλλά υπό την προϋπόθεση ότι θα φιλάει με πάθος σαν γκόμενά σου και όχι να ακουμπάει λίγο τα χείλη.

και τα λέω με κάθε σεβασμό προς τα άλλα μέλη που λένε ότι έκαναν έρωτα.
Q
Quasimodo
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιανουαρίου, 2023
Δεν ξερω γιατι ετσι. Μπορει να κουραστηκε, δεν γνωριζω.
Δεν την εχω δει τωρα τελευταια να διαπιστωσω αν οντως κουραστηκε.
review reaction 1 hornyasfuck, Quasimodo
28 Ιανουαρίου, 2023
Η κοπέλα ξάπλωσε έκλεισε τα μάτια...
Η ξάπλωσε να το απολαύσει, ή ήταν πολύ κουρασμένη, ή να τελειώσει το μαρτυριο.

της έστειλα και μήνυμα αν ήμουν τόσο κακός και απάντηση δεν πήρα.
Q
Quasimodo
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιανουαρίου, 2023
Η τιμη μαζι με την ομορφια της ισως να αξιζει το ρισκο, αλλα δεν μπορω να δω πώς θα ηταν διαφορετικη με το ιδιο ατομο . Στο φιναλε αυτες οι κοπελες ειναι εδω κυριως για να περιποιουνται εμας και οχι το αντιστροφο....συχνα θελουμε να ελπιζουμε σε κατι που δεν υπαρχει αλλα θα το ποθουσαμε...
review reaction 1 hornyasfuck, Panos 1978
29 Ιανουαρίου, 2023
Είχα σκοπό να την κλείσω για τουλάχιστον 2 ωρες.. Αν είναι όμως να κάθεται χωρις συμμετοχή, προφανώς οχι.. δίνω ενα ποσό πάνω απο 200 ευρώ με το ξενοδοχείο χωρίς να ικανοποιηθώ ;
review reaction 1 hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7