Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 63 10
Call-Girls 159663
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
πραγματικά νιωθω σαν γαλατης που του επεσε ο ουρανος (και τα αστρα στο κεφαλι)
διαβασα εξαιρετικες κριτικες, αλλα μαλλον δεν επαρκουν για να περιγραψουν την πραγματικοτητα
πανεμορφο πλάσμα , κλασσατο και μυρωδατο, απιστευτη συμμετοχή, πιπα για οσκαρ, γλωσσοφιλα στο φουλ, πραγματικη courtesane
δεν περιγραφω άλλο...
προσπαθουσα να κλεισω ραντεβου εδω και 3-4 μηνες και όλο κατι τυχαινε, αλλα κατι μου χρωσταγε ο καλος θεουλης
καλα αγγλικα και πολυ καλη συνεννοηση για να καταλαβει τα θελω σου
μοιραία η συναντηση ηταν λιγο πιο gfe απο τα συνήθη μου, αλλα χαλαλι
επειδη ομως είναι αρκετά kinky και ψιλο submissive , οπως επιβεβαίωσε τα λεγομενα των κριτικων, η επομενη συναντηση θα ειναι λιγο πιο pse (ελπιζω να μου δωσει και κωλαρακι, γιατι τωρα κωλωσε -χαχα- αφού μου τον ειχε κανει τσιμεντοβεργα)
φτου σου κοπελαρα μου, αξιζεις και το τελευταιο ευρω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
473
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, αστυαναξ, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2023
Το να πρέπει να περιμένουμε 4 μήνες να πηδήξουμε βίζιτα , αυτό με ξεπερνάει . Εθχα προσπαθήσει και εγώ και όλο τώρα δεν μπορεί , αύριο είναι φουλ κλεισμένη , τώρα έχει περίοδο , κλπ κλπ κλπ . Με τα πολλά αφού κατάφερα να κλείσω για νερά από 2 μέρες , το πρωί που πάω να κάνω επιβεβαίωση μου λέει κάτι έτυχε και δεν θα μπορέσει αλλά γιατί δεν παίρνεις την ….τάδε . Από τότε από μένα μαυρο το γραφείο των αγγέλων . Ας μάθουν να κάνουν σωστές δουλειές . Όλα τα Ευρώ ίδια είναι .
review reaction 1 Bartender 74, Aragorn135, hornyasfuck
25 Ιανουαρίου, 2023
καλα δεν ειπα οτι εφταιγε (κυρίως τουλαχιστον) το γραφείο, όλο κάτι τυχαινε κυρίως απο τη δικη μου πλευρα, ενίοτε ακυρωνοταν το ραντεβου και απο την πλευρα του γραφείου, αλλα αυτα είναι στο παιχνίδι
η τυπισσα εχει δικαιως γίνει urban legend, οποτε και εγω εκλεισα αποσαββατο για τριτη, τι να κανουμε...
review reaction 1 koursaros66, hornyasfuck
25 Ιανουαρίου, 2023
nicknott74 το σχόλιο δεν ήταν για σένα αλλά γενικά για το γραφείο . Σκέψου λοιπόν αφού εσυ έκλεισες από ΣΚ και την Τρίτη να σου λέει άκυρο γιατί και καλά Πουτσες μπλε και μετά να διαβάζεις κριτική στο καπάκι την ίδια μέρα ότι την πήρε άλλος . Και το χειρότερο να προσπαθεί το γραφείο να σε πατρονάρει να πάρεις άλλη ….ίσως από αυτές που δεν έχουν πολύ δουλειά . Απαράδεκτο
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3