Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με Ρούλα σε ξενοδοχείο νότια.
Πολύ εύκολη επικοινωνία, με 3 μηνύματα από το πρωί της ίδιας μέρας για το βράδυ. Ευγενέστατη στην επικοινωνία καθώς της είπα να φέρει και ένα συγκεκριμένο εσώρουχο.
Στην ώρα της στο ξενοδοχείο. Ντουζάκι. Καθαρή κοπέλα. Επικοινωνιακή και πολύ ευγενική. Σπάει ο πάγος εύκολα.

Εμφανισιακά είναι ψηλή κοπέλα κοντά στο 1.70. Ηλικία 30-35. Πρόσωπο είναι οκ, μια φυσιολογική κοπέλα. Σώμα είναι νταρντάνα. Με κιλάκια στην κοιλιά αλλά όχι κοιλιές που διαβάζω στο νήμα. Βέβαια αν έχανε κάποια θα έδειχνε ακόμα καλύτερα. Παρόλο που δεν είμαι βυζάκιας, απίστευτο στήθος πραγματικά. Ίσως το καλύτερο φυσικό που έχω δει σε αυτό το μέγεθος. Πατούσες νύχια ποδιών δεν κοιτάω γιατί δεν έχω φετίχ.

Στα του αγώνα, με ρώτησε τι μου αρέσει. Της είπα ότι την έκλεισα γιατί κάνει τρομερή πίπα και έτσι έγινε.
Η πίπα ήταν όντως τρομερή. Τον εξαφάνιζε και έμενε εξαφανισμένος. Αντεχε στην πίεση και με ρώταγε αν μου αρέσει. Τελείωμα στα 5 λεπτά στο στόμα της όπου τα έφτυσε, όσα πρόλαβε. Ντουζ και δεύτερος γύρος όπου 10 λεπτά ασταμάτητη πίπα.
Παρόλο που ήταν απίστευτη της είπα να έρθει σε στάση cowgirl για να δω το απίστευτο στήθος. 10 λεπτά έδωσε πόνο όπου και παρόλο που τελείωσε συνέχισε να κουνιέται για να τελειώσω και γω.
Για φιλιά και γλειφομούνι μη με ρωτάτε γιατί δεν είμαι φαν με τις κοπέλες του χώρου.

Συνοπτικά πολύ τίμια συνάντηση για 80 ευρώ. Αξίζει μόνο για την πίπα να την δοκιμάσετε αλλά και στο σεξ ήταν καλή. Αν έδινε και κώλο θα ήταν η καλύτερη επιλογή κατά τη γνώμη μου σε αυτά τα λεφτά.

Επειδή είμαι νέο μέλος μπορώ να βάλω μέχρι 7 βαθμολογια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Telis Tipitelis
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
945
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SailorGr, Quarantaris, Yagulas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2023
*Διόρθωση Αννα εννοώ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1