Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα ενώ είναι όμορφο καυλάκι, έχει τελείως αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά - μου θύμισε την κουλή συμπεριφορά της Gabi.

Οι φωτο είναι αρκετά κοντά στην αλήθεια, είναι ομορφούλα, έχει ωραίο μαλακο βυζί, μικροκαμωμένο σωματάκι και όμορφο λαχταριστό και πεντακάθαρο κωλοτρυπιδάκι και μουνάκι.

Η πίπα της ήταν η καλύτερη στιγμή της συνάντησης, γουστάρει να ασχολείται με πούτσα και δέχθηκε και δυνατό mouthfuck.

Όμως το φέρσιμό της μπορεί να σε οδηγήσει στον γιατρό. Ενώ το καριολάκι ερχόταν μπροστά μου γυμνή και τάχα έσκυβε να πιάσει κάτι απ´ το πάτωμα, όταν την επιανα να τη χαιδέψω, τραβιόταν. Άλλες φορές με στραβοκοίταζε μεταξύ σοβαρού και αστείου, στο ξεκίνημα εξέταζε και σκούπιζε με μαντηλάκι την πούτσα μου επί 6-7 λεπτά, όταν την έγλυφα και στο σεξ έκανε κάτι περίεργα τινάγματα (δεν κατάλαβα αν ήταν από καύλα ή κάτι άλλο), δεν έδινε γλωσσόφιλα, και ενώ είχα προπληρώσει cim, τραβήχτηκε και πέσαν όλα πάνω μου.
Όταν της την είπα ξίνισε τη μούρη της, μου είπε πώς κάνεις έτσι, θα σου επιστρέψω τα 20€, έχω πολλά λεφτά δε με νοιάζει.

Της λέω και μένα δε με νοίαζει, όμως πληρώνω για να περάσω καλά, όχι να αρχίσουμε κλειδώματα και ξεκλειδώματα. Από τα μούτρα της κατάλαβα ότι η κατάσταση δεν μπορούσε να σωθεί, μου επέστρεψε τη διαφορά και έφυγα στο μισάωρο.

Κρίμα γτ είναι καλό καυλάκι και φέρεται καλά στην πούτσα. Θα περιμένω να δω και καμιά άλλη κριτική - αν βελτιωθεί η συμπεριφορά της θα την ξαναδώ γτ εμφανισιακά μου άρεσε και κάποιες στιγμές με κάυλωσε τέρμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 20, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.017
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, Milfomaniac, Γιώργος Ξύδης και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2023
Έπρεπε να πληρώσεις άλλη μισή ώρα και να καθόσουν να σου έλεγε που έχει επενδύσει τα πολλά λεφτά που έχει και γιατί έχει σαν χόμπι το να κάνει την πουτάνα και όχι την ιστιοπλοΐα...
Μάθανε ότι γαμιόμαστε, πλακώσανε και οι γύφτοι...
review reaction 1 review reaction 3 Milfomaniac, hornyasfuck, Score73 και 1 ακόμα μέλος
24 Ιανουαρίου, 2023
Τις χρυσοπληρώνουμε και αντί να μας φιλάνε το χέρι από ευγνωμωσύνη, μας κρατάνε και μούτρα
review reaction 1 hornyasfuck, old boy
25 Ιανουαρίου, 2023
εχω πολλα λεφτα,αλλα εχω βιτσιο να γαμιεμαι για λεφτα,
κ εμεις που γαμιομαστε να βγαλουμε τα εξωφρενικα ποσα που ζητανε για μια ωρα πρεπει να καθομαστε να ακουμε κ τετοιες μαλακιες απο πανω,δε φτανει που τις ακουμε απο την καθε μαλακω που συναναστρεφομαστε πρεπει να τις ακουμε κ απο τα κοριτσια που τα πληρωνουμε αδρα,ενω θα πρεπε να μας λενε κ ευχαριστω...
review reaction 1 Score73, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3