Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα τελειώσει το ραντεβού με την carla και κατεβαίνοντας με το ασανσέρ Πετυχαίνω την carolina μέσα με μία λευκή γούνα Πολύ όμορφα βαμμένη το ασανσέρ είχε γεμίσει με το άρωμα της λέω από μέσα μου αυτήν πρέπει να την πάρω σήμερα κιόλας πηγαίνω στο διπλανό καφέ για να χαλαρώσω λίγο ξανά μήνυμα στο γραφείο και την κλείνω για μισή ώρα.
Με υποδέχτηκε με μαύρο δικτυωτό φόρεμα με αναγνώρισε και μου χαμογέλασε μου σκάει ένα πεταχτό φιλί και πηγαίνω μέσα για ένα γρήγορο ντουζ
Επιστρέφω και με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι βάζοντας μουσική με το κινητό της μου λέει σου αρέσει αυτή η μουσική της λέω άσε τη μουσική εσύ μου αρέσεις πολύ και την αρχίζω στα γλωσσόφιλα φιλιά παθιασμένα ερωτικά τις βγάζω το φόρεμα και την εγλειψα από την κορυφή μέχρι τα νύχια Το μουνάκι της πολύ καθαρό Και πολύ στενό εβαζα τη γλώσσα μου μέσα και δεν ήθελα να σταματήσω η πούτσα να εχει γίνει πετρά πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα εξαιρετική αργεί βασανιστική υγρή βαθιά περιποίηση οπως μου αρέσει. Την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κομοδίνο την Στήνω και την καρφώνω με μανία δάχτυλα Μπρος και πίσω Ιεραποστολικό doggy Και τελείωμα στην κωλοτρυπίδα της.
Το κορίτσι είναι φοβερό πολύ δοτική και δε λέει όχι πουθενά
Νιάτα φρεσκάδα ομορφιά και όρεξη να σε ευχαριστήσει
εφυγα πάρα μα πάρα πολύ ικανοποιημένος
Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.369
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, DmtrsxXx, topscorer και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού