Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η περιέργεια σκοτώνει την γάτα. Αλλά εγώ εγώ όμως είμαι 9ψυχος. Η Carla έχει ένα όμορφο πρόσωπο και κορμί πιο γεμάτο από την μέση και κάτω. Είμαι 100% σίγουρος ότι έχει φτιάξει τον κώλο της σιλικονατο αλλά όχι καλά. Στο σεξ είναι λίγο.αμετοχη. καθόλου δοτική αλλά εγώ είμαι αρβανίτικο κεφάλι και την έκανα να ιδρώσει τα 160€. Η πίπα της μέτρια στην αρχή με καποτα όπου την έβγαλα και τις τον έδωσα στο στόμα χωρίς. Όπου αναγκαστικά τον εγλειψε. Στο σεξ προσπαθούσε να κλέψει να μην μπει όλος αλλά την στρίμωξαν στα 4 την πρώτη στάση και στην δεύτερη ιεραποστολικά έβαλα τα πόδια της πίσω από τον αυχένα και έμπαινα και πιστόλια δυνατά μέχρι που έχυσα στην καποτα. Πριν προλάβει να συνέλθει από το σοκ εγώ ήμουν ήδη καυλωμένος και της έριξα καπάκι δεύτερο στο ίδιο στυλ. Συμπερασματικά κατά την γνώμη η γυναίκα αυτή δεν έχει καταλάβει τι δουλειά ήρθε να κάνει. Ή στην Βαλένθια όπου μου είπε ότι μένει εννοούν εσκορτ μόνο αυτές που βγαίνουν για ποτάκι και χορεύουν. Εγώ τα λεφτά δεν τα έκλαψα. Αλλά αυτή έχει δουλειά για να γίνει βίζιτα.
Κατεβαίνοντας στο ασανσέρ είδα την Καρολίνα με ένα ωραίο λευκό παλτό που έβγαινε από το ασανσέρ. Οπότε περίμενα λίγο να γεμίσω και επανήλθα πάλι στον ίδιο όροφο. Αλλά περισσότερες λεπτομέρειες αύριο. Καλά να περνάτε και καλά γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
20.750
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, DmtrsxXx, topscorer και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2023
Τιμή και δόξα σου Μύστη που της έδωσες το μουνί στα χέρια και δεν έφαγες φόλα
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras, Michael Scott και 1 ακόμα μέλος
15 Ιανουαρίου, 2023
Από την Κάρλα ξεκινήσαμε, στην Καρολίνα θα καταλήξουμε όλοι! Τα σέβη μου!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras, Michael Scott και 1 ακόμα μέλος
16 Ιανουαρίου, 2023
Κριτικη-οδηγος για ολους τους πορνους! Την ειδατε,σας αρεσε,γαμηστε τη χωρις αυριο!Δε πα να ειναι αμετοχη,δε πα να μη βογκαει ή να βογκαει ψευτικα,δε πα να θελει ξεκλειδωμα και προδερμ?Στα παπαρια μας!ΕΜΕΙΣ να βγαλουμε γουστα και να το απολαυσουμε! Καλομαθανε οι πονηρες με λουλουδακια,ποτακια και σουσι στις μαρινες με τους αγαπουληδες τους θειους.Με μας θα πεσει πουτσα πασοκτζιδικη παρτε το χαμπαρι! Ναι!
review reaction 1 review reaction 3 Le Blanc, old boy, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
16 Ιανουαρίου, 2023
Φιλαράκο, μη διαμαρτύρεσαι για 160 την ώρα γιατι για εμας εδω στην επαρχία θεωρείται χαμηλή τιμή.
review reaction 3 hornyasfuck
13 Φεβρουαρίου, 2024
την ειδα προσφατα και μου φανηκε αρκετα διαφορετικη απ τις φωτο οποτε αναγκαστηκα να τη διωξω.
πολυ κοντη σιγουρα αλλα και πολυ εντονα βαμμενη
review reaction 1 bigmountain
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5