Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλές καλές επιλογές από τον glamourα τον τελευταίο καιρό και είπα να διευρύνω το παλμαρέ με την επιλογή της slava .
Διωράκι στον χώρο μου για να έχω άνεση καθώς τέτοια Πιπίνια θέλουν χρόνο για να βγάλουν ότι μπορούν να σου δώσουν .
Είσοδος της μικρής λοιπόν με νεανικό casual ντύσιμο , χαμόγελα , πεταχτό φιλάκι και λίγα λεπτά αμηχανίας .
Ώπα λέω amateur φάση θα περάσουμε καλά .
Αγγλικά μέτρια προς το κακό , δηλώνει 20 χρονών (κάπου εκεί είναι) από Ουκρανία , ύψος γύρω στο 1,70 , αδύνατο στεγνό κορμί .
Ήρθε κοντά μου και άρχισε ένα υγρό και βαθύ γλωσσοφιλο , τα χείλη της ζεστά και σαρκώδη , ξέρει να φιλάει πολύ όμορφα . Αρχίζω να την γδυνω στον καναπέ , επιδερμίδα μωρού , βυζάκια μικρά κοριτσίστικα με piercing , η γλώσσες μας είχαν γίνει ένα . Με έκοψε για γρήγορο ντουζακι και γύρισε τυλιγμένη στην πετσέτα .
Άρχισα να την ανοίγω όπως ένα παιδάκι ξετυλίγει με ανυπομονησία το δώρο του .
Πεντακάθαρη παντού , την εγλυψα από το πρόσωπο μέχρι κάτω τα πατουσακια της . Τα μικρά βυζάκια της όλα μέσα στο στόμα μου και να κουδουνίζουν τα μέταλλα στα δόντια μου Ματάκι .
Μεγάλη στάση στο μουνάκι της , έμεινα εκεί τουλάχιστον 10 λεπτά , να το γλύφω , να χώνω την γλώσσα μου όσο πιο βαθιά γίνεται , να της τρώω τα μουνόχειλακια και παράλληλα να κάνω απόπειρα για δάχτυλα πίσω .
Καμία αντίδραση , μάλλον της άρεσε οπότε συνεχίστηκε και το δαχτυλιασμα .
Το μικρό μουνάκι άρχισε να γίνεται υγρό , είχε χώσει δύο δάχτυλα στο στόμα της και με το άλλο χέρι έψαχνε να πιάσει το εργαλείο μου .
Αφού είδα ότι το έψαχνε απεγνωσμένα σηκώθηκα και της τον έβαλα στο στόμα ...

Πιπάρα η μικρή !!
Σαλιωνε , μπούκωνε , προσπαθούσε να τον πάρει όλο στο στόμα της . Είχα γίνει κοντάρι από ώρα οπότε λάστιχο και βουρ .
Ήρθε πάνω μου και έκατσε αργά και βασανιστικά πάνω στο καυλι μου . Την άφησα να έχει εκείνη τον Ρυθμό έχοντας τα χέρια της στην κοιλιά μου και το έκανε πάρα πολύ καλά .
Ανεβοκατέβαινε πολύ αργά , το μουνι της είχε βεντούζωσει γύρω από τον πουτσο μου και το μουτράκι της είχε ανάψοκοκκινησει .
Η καύλα είχε πιάσει ταβάνι , την πιάνω από το κωλαρακι και δίνω εγώ άγριο Ρυθμό τώρα . Δυνατά χτυπήματα , άρχισαν κάποιες κραυγές και παρατεταμένο χύσιμο βαθειά μέσα στο γεμάτο ζουμια μουνάκι .
Social με το πάσο μας ντουζακια , ζήτησε μόνο νερό και τριβόταν για δεύτερο γύρο .
Πάλι γλυψιμο εντατικό , στο τέλος του ραντεβού είχε στεγνώσει το στόμα μου ,
Το τσιμπούκι η μικρή το έχει σπουδάσει , αρχιδογλειψιμο , παίξιμο με την γλώσσα της στο κεφάλι βαθύ deep και να τρέχουν τα σάλακια της ...
Στα τέσσερα ειδικά η θέα είναι απίστευτη , παίρνει θέση για να τον φάει όλο μέσα χωρίς κλεψίματα και πονηριές . Την είχα βουτήξει από τα κωλομαγουλα , τα είχα ανοίξει τέρμα και την κάρφωνα βίαια και βαθιά στην μήτρα της , το κωλοτρυπίδακι μπροστά στα μάτια μου ορθανοιχτο , τι κρίμα να μην το δίνει . Συνολικά την έχυσα τρεις φορές , η τελευταία με πιπωμα ακούραστο τουλάχιστον για κάνα τέταρτο και τα φλόκια πάνω στα εφηβικά βυζάκια της .
Με στέγνωσε για τα καλά το κοριτσάκι , τα λεφτά της τα δούλεψε με το παραπάνω .
Μπογιές έχει στο χέρι και στον μηρό , τα pierce προσωπικά δεν με χαλάνε και η επικοινωνία λίγο προβληματική λόγω μη γνώσης αγγλικών .
Φατσονι πανέμορφο , χαμογελαστό .
Ίσως ξαναπάρω .
Το ίσως μόνο και μόνο επειδή υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές που πρέπει να δοκιμαστούν .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, kosamf, markisiosLOG και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2023
Εμπειρο αματουρι που δεν χαλαει χατηρι.Ιδρωνει την φανελα.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1