Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την εμφανιση της η Αλις εντυπωσιαζει...
Ειναι ψηλη γυναικα με πολλα τατουαζ στο σωμα της και αν αφαιρεσετε με το μυαλο σας την λαμψη στο προσωπο θα καταλαβετε πως ειναι στην πραγματικοτητα.
Σκιζει στα αγγλικα και σαν παρεα τα πρωτα δεκα λεπτα που μιλησαμε ηταν ευχαριστη.
Απο ηλικια δεν θα την εκανα περισσοτερο απο 28, σιγουρα δεν εχει κλεισει τα 30, ειναι συνειδητοποιημενο εσκορτ και δεν κλεβει χρονο.
Δε κουραστηκα να την κλεισω, η τηλεφωνητρια ηταν πολυ γλυκια στην επικοινωνια. Ως προς την ομορφια ειναι καλη επιλογη εκ μερους τους αλλα δεν ειναι το ιδιο καλη στις υπηρεσιες, χωρις να πιανει πατο φυσικα, αλλα...
Μετα το τσιμπουκι που ηταν μετριο σαν τεχνικη περασα ενα γλειψιμο στα βυζια που στο ενα εχει πιρσινγκ και μετα αποφασισα να της κανω ενα γλειφομουνι γιατι η γκομενα ηταν πολυ καθαρη και ηθελα να της ξυπνησω τις καυλες ωστε να περασουμε καλυτερα. Ηταν δεκτικη και ολα εδειχναν οτι πετυχα τον σκοπο μου αλλα υπηρξε ενα εμποδιο που δεν μπορεσαμε να ξεπερασουμε και αυτο ηταν οι αντοχες της.
Αποφασισα να κανουμε λιγο δυνατο σεξ με στησιμο στα τεσσερα και μου εκανε ενα ωραιο στησιμο που το θυμαμαι και μου καυλωνει η πουτσα ακομα και τωρα. Εβαλε λιγο λιπαντικο στην εισοδο και η αισθηση ηταν πολυ καλη. Ανεβαζοντας τις στροφες δυσανασχετησε και μου ειπε με ευγενικο τροπο οτι δεν την παλευει λογω πονου οποτε χαλαρωσα τις στροφες μου.
Οχι οτι δεν γουσταρα αλλα αλλο ειχα στο μυαλο μου....
Εχυσα με καθυστερηση και τελικα δευτερο γυρο δεν καναμε αλλα αξιποιησαμε τον χρονο με την καλη της παρεα και ενα μασαζακι αρκετα καλου επιπεδου.
Αν η τυπισσα εδινε και φιλι με γλωσσα θα ηταν ενα ωραιο gfe το ραντεβου μαζι της.
Η επιλογη της καθαρα και μονο για την ομορφια της, παρολο τις μετριες υπηρεσιες, θα ειναι για καποιους ανεκτη και για καποιους παλι οχι, προσωπικα αν μαθαινα οτι βελτιωθηκε σε κατι απο οσα ανεφερα θα την ξαναεπερνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, xagnostos2006, TOMCRUISE και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού