Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δέν πτοήθηκα από τήν αναλογία ύψος/κιλά ,ούτε από το στήθος D φυσικό όμως στο οποίο δεν είμαι λάτρης ,ούτε από τις φωτό που έχουν άφθονη επεξεργασία.
Ανοίγω πόρτα και παθαίνω πλάκα,κοντό χοντρό κακοντυμένο...και πάλι δεν πτοήθηκα.
Από Ουκρανία δασκάλα,προηγούμενη θητεία πρώτα Νίκαια μετά Παρίσι ,ρωτάω πρακτορείο δεν το γνώριζα... αργότερα μου είπε ότι δούλευε μέσα από κάποιο σάιτ,κλαψούριζε συνέχεια ότι τα λεφτά εκεί είναι καλύτερα κλπ κλπ.
Στοματικό καλό sex κασέτα τελείωμα στό στόμα .
Κυτταρίτιδα μπόλικη αγγλικά κάτι γίνεται.
Προσπαθώ να το ξεπεράσω.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.638
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, company of heroes tho, Constantinos27 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2023
Ρε πούστη μου αφου τα λεφτά εκει είναι καλυτερα τι στο πούτσο έρχονται εδώ και μας πρηζουν το παπάρι;;;;;
ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!
review reaction 1 review reaction 2 Yagulas, hornyasfuck, HoneyVoskos και 7 άλλα μέλη
08 Ιανουαρίου, 2023
Πάρε την Dasha κάνα δίωρο.. Θα σε βοηθήσει να το ξεπεράσεις πιστεύω! Χα χα! Καλή Χρονιά με Υγεία.
review reaction 3 hornyasfuck, HoneyVoskos
08 Ιανουαρίου, 2023
Τα λεφτα ειναι καλυτερα αλλα τυπισες σαν αυτες που ερχονται τελευταια δεν είναι ούτε για τα κοκκινα φανάρια. Μαλλον για τα φανάρια του δρομου είναι
review reaction 1 hornyasfuck, HoneyVoskos, srek7
08 Ιανουαρίου, 2023
Θεός
Περιεκτικός !!!!!
review reaction 1 hornyasfuck, HoneyVoskos
08 Ιανουαρίου, 2023
Τρίτο τοπικό εχουμε γίνει!
review reaction 1 review reaction 3 piko, hornyasfuck, HoneyVoskos και 2 άλλα μέλη
08 Ιανουαρίου, 2023
Ποιος θα πηδήξει τον κεφτέ στηνΓαλλία με 200;Εδώ έρχετε η β' διαλογή.
review reaction 2 review reaction 1 hornyasfuck, Aragorn135, srek7
08 Ιανουαρίου, 2023
Εγώ άλλο θα πω...

Γιατί γαμώ το στανιό σας δε φεύγετε και δίνετε τα λεφτά σας και μετά κλαίγεστε;;
Δε σου άρεσε μία, δε σου άρεσε δύο... ε τι μπαίνεις;
Σκάτε τα λεφτά και μετά λέτε "Ακόμα προσπαθώ να το ξεπεράσω", "Το μετάνιωσα", "Κλαίω τα λεφτά μου" κτλ κτλ
Αφού από την αρχή δε σε κόλλαγε η φάση, να πω ότι ήταν μούναρος και το έπαιζε ναζιάρα και μετά έφαγες τη νίλα να πω οκ (και εκεί πληρώνεις μισάωρο και φεύγεις).

Καλομαθαίνει το κάθε αντιεπαγγελματικό μπαζάκι με τον κάθε αγαπούλη που τα δίνει απλόχαιρα, αποκτά τουπέ και οι τιμές μένουν στο θεό!

Έχω βαρεθεί να διαβάζω παρόμοιες κριτικές.
review reaction 1 piko, hornyasfuck, paparotriftoulas και 2 άλλα μέλη
08 Ιανουαρίου, 2023
εμένα μου κάνει εντύπωση που η YANA είναι απ τα νεώτερα προφίλ του Glamour και, ενώ τα δείχνει τα κιλά της, δυό απανωτές κριτικές, που γκρινιάζετε κιόλας.. Τι ακριβώς περιμένατε δηλαδή ;
review reaction 2 hornyasfuck
08 Ιανουαρίου, 2023
ΗΡΩΑΣ εισαι
review reaction 3 hornyasfuck, srek7, HoneyVoskos
09 Ιανουαρίου, 2023
Από φάτσα πώς ειτανε , φενετε γλυκιά ομορφιά . Χαμόγελο με γλώσσαΧαμόγελο με γλώσσα
review reaction 1 hornyasfuck
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2