Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καταρχας Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια σε ολους!!
Η Μαρινα υπηρξε η πρωτη κοπελα που συναντησα μεσα στο 2023.. Για να ειμαι ειλικρινης οταν πηρα τηλεφωνο στον μαγο ζητησα καποιες με τις οποιες εχω περασει κατα καιρους καλα αλλα ηταν κλεισμενες ... Τελικα επελεξα την Μαρινα απο περιεργεια
Η κοπελα εφτασε ακριβως στην ωρα της ..
Εμφανησιακα ειναι μια αρκετα ομορφη κοπελα (κατ'εμε), μετριου αναστηματος (ουτε ψιλη ουτε κοντη) με ωραιο σωμα, ωραια φυσικα βυζακια, περιποιημενα ακρα και ενα μικρο ταττου κατω απο το βυζι της ...
Οσον αφορα τα ορεκτικα φιλαει αλλα με μετρο ενω οσον αφορα την πιπα της ειναι αργια και αισθησιακη , δεν τον εβαλε ολο μεσα (κοινως δεν παιχτηκε deepthroat) αλλα σε γενικες γραμμες μου αρεσε η πιπα της.. Επισης περιποιηθηκε την γυρο περιοχη και με το παραπανο..
Στο κυριως πιατο τωρα η Μαρινα αποτι μου εδειξε αντεχει και σε αργο και σε γρηγορο τεμπο χωρις να δισανασχετει.. Η ποιο αγαπημενη μου σταση μαζι της ηταν με αυτην απο επανω διοτι μου αρεσε να βλεπω και την ιδια αλλα και το σωμα της.. Ενω το τελος ηρθε μεσα στο κρανος
Υ.Γ.1. Εβαλα 9 προσωπο διοτι την θεωρω κουκλα (προσωπικη μου αποψη)
Υ.Γ.2 Εβαλα επικοινωνια 10: Το εχει με το επικοινωνιακο και γενικα μιλαει πολυ.. Εδω να πω οτι θελει προσοχη καθως ειναι ικανη να μιλαει ολη την ωρα αν την αφησεις.. Δεν ειχα προβλημα ως προς αυτο , μιλησαμε μεχρι να ανακτησω απλα δυναμεις
Υ.Γ.3 Εβαλα συμπεριφορα 10: Απλα δεν ειχα καποιο παραπονο απο την συμπεριφορα της
Υ.Γ.4. Στην διαθεση /συμμετοχη εβαλα 10 διοτι οπως εγραψα ποιο πανω η Μαρινα υπηρξε δεκτικη χωρις να δισανασχετει σε κατι την ωρα που καναμε σεξ
Υ.Γ.5 Οσον αφορα τις φωτογραφιες εβαλα οτι ειναι ελαφρως επεξεργασμενες μονο και μονο για το μικρο ταττου που εχει οπως εγραψα ποιο πανω και δεν φαινεται στις φωτο
Υ.Γ.6.Εβαλα Ισως στο αν θα την ξαναδω καθως οπως εγραψα και στον τιτλο της κριτικης μου δεν εχω παραπονο, περασα καλα μαζι της απλα θα ηθελα να γνωρισω και αλλες κοπελες που με ενδιαφερουν και δεν εχω τις εχω δει (γενικα)
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, Greenman13, Ωρίων και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2023
9 πρόσωπο και 10 σώμα. Επαναλαμβάνω: 9 πρόσωπο και 10 σώμα. Επομένως φίλε συνάντησες τοπ μόντελ, σωστά;
review reaction 3 hornyasfuck, papaphilips, Στρατηγος88
08 Ιανουαρίου, 2023
Το σωμα της ειναι ωραιο
Το προσωπο της μου αρεσε
Η αποψη μου αυτη ειναι
Δεν σου αρεσει (αν την ειδες)?καλος και σεβαστο , εμενα μου αρεσε.. Καθρνας εχει τα γουστα του
Γιατι πρεπει να τσακωθοθμε και να επιβαλεις την γνωμη σου σε εμενα η εγω σε εσενα?
Να σε καλα
Καπέλο
review reaction 3 hornyasfuck, tasos.p
08 Ιανουαρίου, 2023
Φίλε είναι η παλιά Δάφνη ?
Έχεις εικόνα?
review reaction 1 hornyasfuck, Saftes87
08 Ιανουαρίου, 2023
Την επόμενη φορά τυπε να βάλεις 11 στις φακλανιτσες του μάγου για να είσαι πιο αντικειμενικός
review reaction 3 hornyasfuck, alexandrosss, bloom5 και 2 άλλα μέλη
08 Ιανουαρίου, 2023
Υ.Γ.7.
με εχεις ακομα ιγνορ λιστ ?Εμμμμ
review reaction 3 hornyasfuck
08 Ιανουαρίου, 2023
Στρατηγος 88 οταν την δεις πραγματικα απλα πες την φακλαινα Χαχαχα! .. Προς ενημερωση σου ειναι αδυνατη απο εκει και περα γραψε οτι θες Χαχαχα!
Josss δεν εχω εικονα καθως δεν ξερω καν ποια ειναι αυτη η Δαφνη (δεν ειχα συναντησει καποια Δαφνη)
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιανουαρίου, 2023
Σιγουρα τη συναντησες?Γιατι "ωραιο προσωπο και το σωμα της μαρεσε".... ειναι εντελως αοριστα πραγματα,θα μπορουσε να τα γραψει ο καθενας
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
08 Ιανουαρίου, 2023
gnnakos δεν καταλαβαινω τι θες να πεις?
Μιλησα για το σωμα της και εδω και στην κριτικη μου
Δεν καταλαβαινω γιατι αυτη η συζητηση-πειραγμα
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιανουαρίου, 2023
@gnnakos μιλησα για το σωμα της στην κριτιλη μου..
Δεν μπορω να καταλαβω προς τι αυτο το πηραγμα?
Επισης οποιος οντως την εχει δει συμφωνει οτι απλα ειναι αδυνατη, δεν εχει κατι πλαστικο και ειναι αψεγαδιαστη
Οσον αφορα το προσωπο ειναι κουκλα (κατα την αποψη μου)
Τωρα γιατι το πατε απο εδω και απο εκει τι να πω εσεις ξερετε
Καπέλο
review reaction 1 ggalatsi, hornyasfuck
08 Ιανουαρίου, 2023
Επισης @gnnakos (γραφω απο κινητο αυτη την στιγμη και κολαει) εγραψα οτι εχει ενα ταττου (το οποιο δεν εχει αναφερει κανεις απο οσο ξερω)
Οποτε πριν γραψεις οτιδηποτε διαβασε πρωτα τι γραφω
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2