Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα και καλή χρονιά!
Χθεσινή συνάντηση.
Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν η τέταρτη επιλογή από κοπέλες που για διάφορους λόγους δεν ήταν διαθέσιμες.
Δηλώνει Ουκρανή ετών 30.
Δε θα αναφέρω τα οικογενειακά της, ούτε την κάλεσα για να γνωριστούμε, αλλά προσπάθησα να σπάσω όσο γίνεται τον πάγο.
Το παρουσιαστικό της είναι μιας όμορφης φουρνάρισσας του ανατολικού μπλοκ, με χαρακτηριστική προφορά και καλά αγγλικά.
Έχει τα ψωμάκια της την μπάκα της αλλά το σώμα είναι σφιχτό. (καμία σχέση με φωτογραφίες)
Τατού αυτά τα 2 που βλέπεται.
Νταρντάνα σίγουρα πάνω από 1.80 μπαμπάτσικη το οποίο για αλλαγή δε με χάλαγε.
Μύριζε ωραία και ήταν πεντακάθαρη.
Λείο δέρμα, απαλό, όμως τρίχα σαν γυαλόχαρτο γύρω από το μουνάκι το οποίο ήταν πεντακάθαρο και άσχετα με το τζελ μύριζε όμορφα και ήταν εύγευστο.
Το πρόσωπο είναι αρκετά κοντά στις φωτογραφίες αλλά χωρίς την λάμψη και το χαμόγελο.
Βλέμμα απλανές κοίταζε το ταβάνι, έβηχε και χασμουριόταν επειδή νύσταζε αφού είχε φάει λίγο πριν το ραντεβού και της έφερε υπνηλία. Μαλακία
Ο βήχας, η εξήγηση της, επειδή η σκόνη των ξενοδοχείων στους τοίχους της δημιουργεί κάτι σαν αλλεργία. Μαλακία
Παρόλο που με τα μηνύματα είχα συνεννοηθεί πως ήθελα να πάει το ραντεβού φιλιά με γλώσσα ίσα που έπαιξαν.
Φυσικά όχι βαθιά φιλιά.
Ο λόγος ήταν τα γένια μου που φοβόταν ότι θα ερεθίσουν τα χείλη της τα οποία είναι ευαίσθητα.Μαλακία
Έκανα τις προσπάθειες μου σεβόμενος την κοπέλα ήταν δεκτική στα προκαταρκτικά που της χάιδευα το μουνάκι αλλά μέχρι εκεί.
Πίπα αδιάφορη, με μαλακία, την διέκοψα να κάνουμε ένα γρήγορο ιεραποστολικό (έβαλε τζελ) πριν με πάρει ψυχολογικά από κάτω επειδή η μέρα δε σωζόταν.
Δεν ήθελα και πολύ.
Η μοναχοκόρη της προσφυγιάς τον είχε πιει από τον ΠΑΣ Γιάννενα Ευλόγησονκαι παρόλες τις μπύρες είχα ξενερώσειΚεφάλι σε τοίχο!, αλλά δεν ήθελα να αναβάλω το πρώτο φετινό γαμήσι.
Αναισθησία της τέτοια που απόρησα. Χμμμ;
Να μη το κουράζω όταν τελείωσα, παρόλο το τζελ η επαφή ήταν καλή, της έκανα ένα γλυφομουνι μούρλια!
Κατά δήλωσή της, της άρεσε και τέλειωσε γρήγορα, επειδή είχε καιρό να γαμηθεί(!). Χαχαχα!
Οι αντιδράσεις ήταν ιδιαίτερες θα έλεγα.
Μπορεί και να είπε αλήθεια (πλάκα κάνω), γεγονός που με αφήνει αδιάφορο, του στιλ βαριέμαι αλλά μου ήρθε να χύσω 2-3 ζουμάκια.
Είναι μόλις 3 μέρες εδώ μου είπε (την βλέπω στο site μήνες)! Χμμμ;
Η συνέχεια απλά προσπαθούσα να βρω διάθεση ενώ εκείνη κοίταζε το ταβάνι.
Στα 50 λεπτά χτύπησε το κινητό της και έφυγε να πλυθεί και έγινε Λούης.Με ελαφρά

Συνοψίζοντας δεν είναι για μουσάτους ή μουστακαλήδες που θέλουν γλωσσόφιλα.
Είναι γεματούλα νταρντάνα και αμφιβάλω πέρα από το μπόι της αν θα την πρόσεχε κανείς στο δρόμο.
Έχει βαρεμάρα και μελαγχολία που σε κάνει να απορείς αν καταλαβαίνει τι δουλειά κάνει. Να δώσω ως εξήγηση λόγω του πολέμου στην πατρίδα της?
Αν δεν το έχεις άλλαξε.
Μπορεί να ήταν σε εμένα έτσι, μπορεί να είχε άσχημη ημέρα δεν ξέρω.
Την προέτρεψα να ζητήσει να ξεκουραστεί, αμφιβάλω αν το έκανε.
Αν ήταν incall το ραντεβού θα ήταν καλύτερο επειδή θα έφευγα στο μισάωρο.
Το γραφείο εξυπηρετικό η συνεννόηση έγινε με μηνύματα.

Καλή χρονιά σε όλους υγεία ευτυχία χαρά και καλύτερα γαμήσια! Καπέλο
Υ.Γ …και πρωτάθλημα η μοναχοκόρη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Yatoputso
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
3.671
Πόντοι:
5.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 TOMCRUISE, Rebirthed Sapiens Sapiens, bigmountain και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2023
Καλησπέρα και καλή χρονιά μύστη ότι καλύτερο σου εύχομαι.
Έχω την εντύπωση, σύμφωνα με την κριτική σου πάντα, ότι είσαι κάπως επιείκης.
Ίσως πρέπει να γίνουμε όλοι, Βάζω κ εμένα μάσα, πιο αυστηροί στις κριτικές μας για να απολαμβάνουμε τις υπηρεσίες που μας αξίζουν, και που πληρώνουμε, δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο.
review reaction 1 srek7, Yatoputso, μορφονιος και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2023
Φίλε την συγκεκριμένη την είχα και εγώ υπόψιν μου λόγω φωτογραφιών κυρίως.
Την πήρε γνωστός μου και δυστυχώς απογοητεύτηκε πλήρως από το πολύ μέτριο σώμα της.
Την είδα και εγώ έξω και επιβεβαιώνω ότι δεν έχει την λάμψη των φωτογραφιών.
Να συμπληρώσω ότι μένει μόνιμα Ελλάδα εκεί προς Καλλιθέα μεριά ...
Κρίμα αν ήξερα να μπορούσα να σε προειδοποιήσω.
review reaction 1 andronikos3, srek7, Yatoputso
04 Μαρτίου, 2023
οι καινούριες φωτογραφίες ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, αλλά... μακρυά!
review reaction 1 Γιώργος Παπ.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3