Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επικοινωνία με το γραφείο OK Το ραντεβού κλείστηκε στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο πριαμο στο Παγκράτι Στο παραπέντε πριν αλλάξει ο χρόνος Το κορίτσι στην ώρα του πολύ όμορφα ντυμένο Με μαύρο φόρεμα μαύρο τζάκετ και μαύρες μπότες Σκέτη κάβλα Είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας
Μου ζήτησε να κάνει ένα τσιγάρο και τα είπαμε λιγάκι. Πολύ ομιλητική πολύ έξυπνη και πάνω απ' όλα πολύ χαβαλέ Τελειώνη το τσιγάρο και αρχίζει το έργο Γλωσσόφιλα αβέρτα φυλάει πολύ όμορφο το κορίτσι Κατεβαίνει και μου βγάζει την πετσέτα και τον παίρνει στο στόμα πίπα τρομερή υγρή βαθιά περιποίηση. Δάκτυλα Μπρος και πίσω Ιεραποστολικό doggy Στα πλάγια όρθια στο κρεβάτι Την Κάρφωνα δυνατά και με μανία Ήμουνα φουλ καυλωμένος Και τελείωμα πάνω στην κωλοτρυπίδα της. Στο δεύτερο γύρο δεν κάναμε σεξ κάναμε έρωτα Με τους δικούς της χαλαρούς ρυθμούς Πήδημα από τα καλύτερα Φοβερές υπηρεσίες Το κορίτσι ζει την κάθε στιγμή και πραγματικά θέλει να σε ευχαριστήσει από τα καλύτερα ραντεβού μου Στον άγριο έρωτα Πολλά συγχαρητήρια στο γραφείο που φέρνει τέτοια κορίτσι
Καλή χρονιά σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.359
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, DmtrsxXx, james034 και 51 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2023
Από σώμα τι λέει; Θα την έλεγες γυμνασμένη;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1