Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 125881
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παίκτες εγώ πέρασα πολύ ωραία.Συναντηση στο χωρο της και υποδοχη με τη κοπέλα να ήταν περιποιημένη με τα μαύρα τα εσώρουχα σε ένα πάρα πολύ ωραίο δωματιο, παρόλο που το ξενοδοχείο δεν είναι το καλύτερο. Μετά το φρεσκάρισμα με περίμενε, στο κρεβάτι με τα εσώρουχα αφού πρωτίστως μου είχε δώσει ένα βαθύ γλωσσόφιλο. Συνεχίζοντας τα γλωσσόφιλα ,ξεπακεταρωντας Γιούπιιι!αποκαλύφθηκε ένα σώμα τούμπανο κατά τη γνώμη μου με φυσικό βυζί φοβερό , πάλι κατά τη γνώμη μου μιας και δεν είμαι πλαστικός χειρουργός και εναε κωλος με τέλεια τούρλα. Ο παρακάτω συμπαίκτης που έγραψε για ελαφρώς κυλίτσα είχε δίκιο.Εβαλα δακτυλα με επιφυλαξη και το μουνακι γεμισε υγρα αμεσως.Τελειο σπαγγατο και 3 δακτυλα τερμα μεσα για απιστευτο δακτυλιασμα ΟΠΟΥ εγινε ολογρη και θεωρω οτι το καταευχαριστηθηκε.Εγω γουσταρω πολυ με αυτα και το συνεχισα ωσπου ζητησε να με πιπωσει. Η πιπα καλη οχι εξαιρετικη, αλλα δεν εχω ξαναδει καλυτερο στησιμο και τουρλα κωλου.Σιγουρα ηταν το highlight της συναντησης. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΩΛΟΔΑΚΤΥΛΟ εκει ,εφυγε αμεσως.....Κεφάλι σε τοίχο!Κριμα αλλα μπηκε προφυλσκτικο και αυτος ο κωλος στημενος ειναι αξεχαστος.Τελειωμα δυνατο και ψιλοκουβεντα ευχαριστη γενικη.Μου αρεσε, οχι πολλα, μετρημενα.Το προσωπο δεν το βρηκα ιδιαιτερα πειραγμενο,ομορφο για εμενα μου αρεσαν τα ματια της.Μασαζ για να οπλισω ξανα και να επαναληφθει το δακτυλιασμα πιο εντονα πιο υγρα και με πολυ γλυψιμο στα βυζια.Ισπανικη δυνατη για συνεχεια ,λαστιχο και ιεραποστολικο με σπαγγατο.Τελειωμα στα βυζια φυσικα Ναι! Σκεφτομαι να επαναλαβω αν προλαβω αλλα ως μειον ειναι οτι βαζει κοφτες ιδιως οταν γουσταρει καθως και η τιμη. Αξιζει πολυ κατα την γνωμη μου για 1 φορα, θα ηθελα σε αυτη την τιμη να επαιρνε περισσοτερες πρωτοβουλιες,ας ελπισουμε οτι θα βελτιωθει Ευλόγησον Να τονισω οτι το γραφειο αυτες τις "δυσκολες" φουλ απο "δουλεια" μερες, ηταν παλι αψογο. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.686
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, dimigoall, HoneyVoskos και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2023
Από πρόσωπο πως πάει ; Καλη χρονια φιλε μου

Κωλο δεν δίνει ;

Γενικά την προτείνεις;

Επισης δεν την βρίσκω μέσα στο σάιτ
N
Noname_GR
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1