Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σκέτη ντροπή. Και θα εξηγήσω γιατί. Την κορασίδα την είχα επισκεφτεί στη Θεσσαλονίκη όταν ήταν πριν έναν χρόνο και πάλι την πήρα Αθήνα χτες γιατί δυστυχώς δεν θυμόμουν ποια ήταν.

Την πρώτη συνάντηση, παρόλο που έχει περάσει ένας χρόνος την θυμάμαι. Τόσο χάλια ηταν.

Μπαίνει μέσα, μπάνιο δεν κάνει, και έχει ένα ύφακι τόυπε χιλίων καρδιναλίων. Ξεκινά με το μη μη με αγγίζεις τα χέρια σου είναι κρύα. Συνεχίζει με την ατάκα δεν μου αρέσει η πίπα μόνο το πισωκολλητο. Διάθεσή στο σεξ μηδέν, πιο ψεύτικες κραυγές δεν έχουν υπάρξει. Προφανώς φιλιά στο στόμα πότε.

Να σημειώσω ότι όταν ήρθε, χάσαμε ένα τέταρτο γιατί έψαχνε να βρει σε αυτό το σάιτ, αν ο προηγούμενος πελάτης της είχε κάνει κριτική.


Πάμε και στη συνάντηση της Αθήνας. Πάλι άθλια συμπεριφορά. Πάλι μπάνιο δεν έκανε, πάλι μη με αγγίζεις, όχι φιλί. Με το που το λέει αυτό, ειλικρινά μάζεψα τα χέρια μου και δεν την ξαναγγιξα για τα δέκα συνολικά λεπτά της συνάντησης. Κάθισα απέναντι της και την έπαιζα σαν να βλέπω τσόντα. Τραγική κατάσταση.

Όταν κατάλαβε ότι το πάρατραβηξε, και για να μην της την πουν απτό γραφείο, ενώ είχα τελείωσε και της είπα να φύγει, έκανε το άλλο ανεπανάληπτο. Λέει κάτσε λίγο να την παίξω και εγώ με τον δονητη μου. Απλά για να κερδίσει χρόνο. Ούτε αυτό δεν μπορούσε να κάνει με έστω μια ελάχιστη δόση αληθοφάνειας.

Με λίγα λόγια, αν ήθελα μια σπαστικια, θα εμένα στην γυναίκα μου όχι σε 140 ευρώ εσκορτ.


Να πω εδώ και μια ντροπή στο γραφείο. Και αυτό διότι τους ρώτησα ποια προτεινετε, και μου είπαν αυτή. Δηλαδή ντροπή ειλικρινά παιδιά.

Επειδή ξέρω ότι διαβάζει κριτικές, της λέω με αγάπη άλλαξε τουπε και επάγγελμα δεν σου πάει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
519
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KALLIMAXOS, Poetjokey, doc_lin και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2022
Ουστ στη σαύρα
review reaction 1 hornyasfuck, Micho00, srek7
31 Δεκεμβρίου, 2022
Ελλεηνιδες.. ούτε για πουτανες δεν κάνουν...
review reaction 1 hornyasfuck, piko, Arxontas tou skotous και 2 άλλα μέλη
31 Δεκεμβρίου, 2022
"της λέω με αγάπη άλλαξε τουπε και επάγγελμα δεν σου πάει"
την πατας για 2η φορα και της λες κ με αγαπη..Money Mouth
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
31 Δεκεμβρίου, 2022
Και γιατί δεν έφυγες ρε μεγάλε;
review reaction 1 hornyasfuck
31 Δεκεμβρίου, 2022
Εμ και συ τι πας σε Ελλεηνίδα; Τα 'θελε ο κώλος σου! Χεχε!
Έπρεπε να φύγεις!
review reaction 3 hornyasfuck
31 Δεκεμβρίου, 2022
Ρε τυπε ο μπειραιωτης στην από κάτω κριτική λέει για μπάνιο και γλωσσοφιλα. Συνηθισμένος ψεύτης ή δεν της αρέσει καθόλου εσύ??
review reaction 1 hornyasfuck
01 Ιανουαρίου, 2023
ρε μαν εχεις νικ prepeinathimasai και πηρες 2 φορες την ιδια φολα που ξεχασες οτι σε ειχε φολιασει

αυτα πρεπει να τα θυμασαι Κρίμα
review reaction 3 hornyasfuck, Michael Scott, piko και 1 ακόμα μέλος
01 Ιανουαρίου, 2023
και γιατι ρε συντροφε δεν την εδιωξες?γιατι δε ζητησες απο το γραφειο να στειλουν καποια αλλη και με εκπτωση για την ταλαιπωρια σου?
review reaction 1 hornyasfuck
01 Ιανουαρίου, 2023
fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me
review reaction 2 review reaction 1 hornyasfuck, old boy, Michael Scott
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9