Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
για αλλες πηγαινα αλλα ηταν full κλεισμενες τεσπα καταληξαμε εδω
η φωτογραφιες σε μεγαλο βαθμο ακριβεις ωραια κοπελα με ωραια σωμα φορουσε και εκεινη τη ζαρτιερα στις φωτο, τα χειλη καπως πειραγμενα αλλα οχι σε πολυ μεγαλο βαθμο
αρχισαμε ωραια με γλωσσοφιλα γλυψιμο κατω δε αφησε πολυ γιατι μαλλον εριθιστηκε παμε για σεξ μου λεει
παει να μου παρει πιπα και νιωθω κατευθειαν τα δοντια της στο πουλι μου...ασε λεω παμε για μαλλί θα βγουμε κουρεμενοι
μετα παμε ιεραποστολικο με το ενα ποδι πανω...τι να πω τωρα...καπως υπερβολικο και περιεργο μου φανηκε αυτο που ακολουθησε
πολυ φωνη και τσιριδα λες και ειμαι ο rocco και εχω κανεναν εικοσαποντο(δεν εχω)
αρχιζει να με ζουλαει σε καποιο στιγμη με πιανει και το λαιμο...μετα απο λιγο εκανε κατι σα τρεμουλο νομιζω ,εκει πια ανησύχησα και τη ρωτησα αν ειναι καλα
ε τελειωσα εγω το μισα ωρο δε περασε...παω να της το γλυψω παλι αλλα δε με αφηνε καλα καλα εβαζε το χερι της μπροστα η οταν εβγαζε το χερι της με επιανε παλι απο το λαιμο
ε δεν εμπνεύστηκα να παρω full ωρα
στα θετικα η κοπελα ηταν ευγενικη και με καλη διαθεση προσπαθησε να κανει social αν και δε ξερει καλα αγγλικα...καθως εφευγα με βοηθησε να βαλω και τα ρουχα μου

α ηταν και ενας κινεζος εξω απο το δωματιο καθοταν αραχτος και καθως εφευγα με ρωτησε αν θελω να παω κατω....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
3.091
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, GALLAS, mallias20 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού