Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 125881
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα βγει με πολύ καλούς φίλους για καφέ και συζητάγαμε τι θα κάνουμε αυτές τις γιορτινές μέρες
Ένα φιλαράκι ό γεροξούρας Προσφέρθηκε να μας κάνει το τραπέζι σε γνωστό στριπτιτζάδικο της Αθήνας.
Χάζευα τα κορίτσια του Glamour στο site και το μάτι μου έπεσε στην sasha. Μήνυμα στο γραφείο και κλείστηκε το ραντεβού για 1 ώρα στο χώρο της κοπέλας
Με υποδέχτηκε με σέξι μαύρα εσώρουχα ήδη από την πόρτα άρχισαν τα γλωσσόφιλα της λέω πάω για ένα γρήγορο ντουζάκι κι ερχομαι να σε απολαύσω.
Με το που μπαίνω μέσα ξεκινάει το έργο πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα εξαιρετική τον έγλειφα από πάνω μέχρι κάτω και τον έπαιρνε με μανία μέχρι το λαρύγγι να μου γλύφει τα αρχίδια αργά κι αισθησιακά και η πούτσα να εχει γίνει Πέτρα
Την στήνω doggy Και την σφυροκοπώ δυνατά ο κώλος της φοβερός δεν ήθελα να βγω από μέσα της.
Βγάζω το σκουφάκι και της τον δίνω στο στόμα πάλι να της το καρφώνω μέχρι το λαρύγγι να μου το φτυνει και να μου τον παίρνει χωρίς χέρια και να την ποτίζω σπέρμα στα όμορφα βυζάκια της.
Ένα γρήγορο ντουζάκι και δεν ήθελα να χάσω χρόνο και της λέω έλα κι εσύ μέσα στην μπανιέρα να την ξεπλένω με νερό και να την τρίβω με σαπουνάδα η πούτσα κάγκελο εγώ να την ξεπλένω κι αυτή να με τσιμπουκονι με μανία Πηγαίνω παίρνω το σκουφάκι και επιστρέφω στην μπανιέρα και την στήνω στον τοίχο και την σφυροκοπώ αλύπητα στα όρθια μετά κατεβάζω το καπάκι της λεκάνης κάθομαι και έρχεται από πάνω μου να φιλιόμαστε παθιασμένα με γλώσσα και να τις γλύφω τα βυζιά εκεί δεν άντεξα και την ξαναποτισα σπέρμα πάλι στα βυζιά της. Ένα γρήγορο ντουζάκι Ντύνομαι και τις αφήνω τα λεφτά πάνω στο κομοδίνο Και την καληνύχτισα με ένα γλυκό φιλί.
Το κορίτσι είναι φοβερό και το προτείνω ανεπιφύλακτα
Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.265
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, eridon1877, DmtrsxXx και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2022
ναι ειπα να σας κανω το τραπεζι, να κερασω παϊδακια στο στριπ, τι λες μωρε;;;; να κερασω ενα μπουκαλι ειπα οχι να σας ταϊσω
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck, maradona7, OUROBOROS και 3 άλλα μέλη
28 Δεκεμβρίου, 2022
Μπράβο συναγωνιστή
Πάντα τέτοια επιτυχημένα ραντεβού να έχεις.
Όντως βλέποντας τις φωτό παθαίνεις μια πλάκα αλλά πήγα πιο κάτω στην τιμή και έπαθα χειρότερη.
Τι είναι αυτά ρεεεεεε?
Δεν κρίνω εσένα αλλά τα γραφεία.
Έχουν ξεφύγει, μήπως το κορίτσι καίει υγροποιημένο αέριο Χαμόγελο
Κρίμα.
review reaction 1 andronikos3, hornyasfuck, Yagulas και 3 άλλα μέλη
28 Δεκεμβρίου, 2022
Ο χώρος της οκ;
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador
28 Δεκεμβρίου, 2022
@ankostas Πολύ καλός και πολύ καθαρός ο χώρος της κοπέλας
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4