Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233054
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά. Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου με την Dasha. Επικοινωνία εύκολη με το γραφείο και ευτυχώς την βρήκα διαθέσιμη , γιατί είχα προσπαθήσει και νωρίτερα , αλλά μάταια δεν ήταν διαθέσιμη. Έτσι άρπαξα την ευκαιρία και έκλεισα για 2 ώρες την Δευτέρα. Ήρθε στην ώρα της ωραία ντυμένη σικάτα σορτσάκι μπότες όλα στα μαύρα. Ότι φαίνεται στις φωτογραφίες αυτή είναι η κοπέλα με ωραία προσόντα πρόσωπο σώμα ωραίες αναλογίες και ύψος 1,65 κοντά. Δεν ήρθε σε καμία περίπτωση με ύφος divas. Το ακριβώς αντίθετο μάλιστα σε μένα , σαν μια γυναίκα που έτυχε να γνωρίσεις έξω και να καταλήξατε εκεί μερά. Μιλάει καλά αγγλίκα δηλαδή μπορείς να συννενοηθείς εννοώ χωρίς βοήθεια από goolge translste. Φαίνεται καλός χαρακτήρας και αυτό το κρίνω , ότι θέλει να σε ικανοποιήσει στο μέγιστο. Τώρα αν τις φερθείτε όμορφα ξεκλειδώνει και τα δίνει όλα. Κινηθήκαμε σε gfe με λίγο πιο έντονο ρυθμό το απολαμβάνει και η ίδια. Είναι πεντακάθαρη , περιποιημένη και εάν είστε και εσείς θα περάσετε υπέροχα τα δίνει όλα σε διάφορες στάσεις και στη πίπα, Μιας και είναι στο 1,65 είναι εύκολη και η μεταχείριση σε διάφορες στάσεις πάνω στο κρεβάτι. Να καταλήξω στο τέλος ότι είχε και υπέροχη αίσθηση. Πέρασα ένα υπέροχο δίωρο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
476
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, maradona7, petran 19866266 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού