Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 105602
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Nicole την συνάντησα παραμονή χριστουγέννων στο χ΄ώρο μου. Οι επιλογές ήταν περιορισμένες και η ιντριγκα του αγνώστου με έκανε να την επιλέξω κάνοντας τον κασκαντέρ.
Η κοπέλα έφτασε στο χωρό μου στην 'ωρα της , περιποιημένη και χομογελαστή . Πρώτη εμφάνιση θετική.

H Νικολ είναι μια 35 αρα γυναίκα απο Ουκρανία με ύψος γύρω στο 1,70. Οι φωτό είναι παλιές πριν γίνει μαμα, και δεν αντανακλούν αυτό που θα δείτε απο κοντά όσον αφορά το σώμα της, το οποιό έχει κάποια κιλά παραπάνω σε κοιλια και περιφέρεια σε σχέση με τις φωτό. Αυτό είναι και το μειον της κοπέλας το οποίο και γνωρίζει και η ίδια. Κατά τα αλλα η κοπέλα είναι ευχάριστος χαρακτήρας με χαμόγελο , ευγενική και αρκετά επικοινωνιακή χωρίς ωστόσο να μπουρδολογεί. Ολα αυτα βοηθούν στο να σπάσει ο πάγος γρήγορα. Τα αγγλικά της είναι αρκετα καλά για την περισταση ενω μιλά και κάποια ελληνικά, καθως μας ερχετε απο το νησι της θεας του έρωτα. Πρώτη φορά στα μέρη μας , δήλωσε πρωτάρα στο επαγγελμα και μάλλον είναι.

Στον αγώνα η κοπέλα είναι καθαρα για GFE ρυθμούς, φιλάει πολύ ωραία, το στοματικό της είναι συμπαθητικό ενώ η ίδια είναι πεντακάθαρη , δέχεται περιποιήση με γλώσσα και δάχτυλα και υγραίνεται φουλ. Στο σεξ δεν ύπηρξε η χρήση τζελ, και η κοπέλα ανταποκρίνετε πλήρως σε GFE ρυθμους χωρίς μα και μου. Γενικά μου αρεσε ο αυθορμιτισμός που εβγαλε και η έλλειψη κακώς εννοούμενου επαγγελματισμού καθώς και η δοτικότητα της. Παιχτηκαν 2 γύροι με τελίωμα στο σώμα.

Συνοψίζοντας η Nicole είναι μια συμπαθέστατη amateur MILF με καλό σόσιαλ/συμπεριφορά, επαρκείς υπηρεσείες και εναν ωραιο αυθορμιτισμό που σε κάνει να νιώθεις ότι είσαι με την μαμα των φίλων των παιδιών σου . Μοντελοπνίχτες, highflyer γαμιάδες, πιτσιρικάδες ας κοιτάξουν αλλού. Οι Ανω των 40 οι οποιοι θέλουν κατι αματουρ και γήινο και είναι έτοιμοι να κανουν καποιες παραχωρήσεις (επιπλεόν κιλά) ας δοκιμάσουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
17.897
Πόντοι:
17.785
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 HoneyVoskos, doc_lin, Elganador και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2022
Χρόνια πολλά καλησπερα
Μπήκε στο πρόγραμμα των επόμενων ραντεβού μας............... σ ευχαριστούμε για την πρόταση
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
27 Δεκεμβρίου, 2022
Τιμή για 45';
12 Φεβρουαρίου, 2023
Τη συνάντησα χτες το βράδυ για ένα 2ωρο στο σπίτι μου.
Περασα υπέροχα κυρίως λόγω του χαρακτήρα της, ειναι πολύ πρόσχαρη, κοινωνική και έξυπνη, γεγονός που με εξιταρησε και στα 2 "κεφάλια" μου
Εμφανισιακά είναι είναι μια γοητευτική γυναίκα για τα γούστα μου

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ απόλυτα με τα γραφόμενα σου Srek, η κριτική σου με βοήθησε να κάνω μια πολύ σωστή επιλογή σύμφωνα με τα δικά μου γούστα
review reaction 1 Bartender 74, Aragorn135, srek7
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3