Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 137 10
Call-Girls 318482
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η τελευταία μου συνάντηση με την Ιόλη κανονίστηκε με ευκολία.
Η κοπέλα έφθασε στο ξενοδοχείο στην ώρα της, ντυμένη κατάλληλα για να καβλώσει και "νεκρούς"...:smiling-face-with-heart-eyes:
Φυσικά δε μπορούσα να αντισταθώ και την έβαλα στα γόνατα να περιποιηθεί την καβλωμένη πούτσα μου και το υπόλοιπο κορμί (αρχίδια, κώλο, πόδια...). Οφείλω να πω ότι έχει βελτιωθεί πολύ στο deep throating, όπου με υπομονή και βαθιές ανάσες κατάφερνε να ρουφήξει σχεδόν όλη την πούτσα, χωρίς να με γρατζουνά με τα δόντια της...Έτσι!
Η συνέχεια περιελάβανε δυνατό γαμήσι από το μουνί στα 4 το οποίο είχε μουσκέψει με την κατάλληλη προετοιμασία. Εκεί ήρθε και το τέλος του 1ου γύρου.
Αφού χαλαρώσαμε με τα αναψυκτικά μας κλπ, ξεκίνησε ένας δυνατός 2ος γύρος που κινήθηκε σε bdsm πλαίσια με σεβασμό στα όρια της και δυνατό γαμήσι στον τρυφερό κώλο της συνοδευόμενο από μπόλικα κωλοσκάμπιλα.
Το τέλος μετά από μπόλικη "ταλαιπωρία" ήρθε στο πρόσωπο, με μερικά σκάγια να προσγειώνονται στα μάτια που δεν είχε προλάβει να κλείσει...Ναι!
Η Ιόλη με έχει ικανοποιήσει αρκετά σε όλες τις συναντήσεις μας ως τώρα και αποτελεί μία εγγυημένη επιλογή στην ατζέντα μου.
Συστήνεται τόσο σε άτομα που αναζητούν GFE όσο και σε εκείνους που κινούνται σε PSE ρυθμούς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 25, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
5.731
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Diblasi, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού