Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Call-Girls 56973
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Όταν έφευγα από το δωμάτιό της εκνευρισμένος απορούσα με όλες τις προηγούμενες κριτικές της και έλεγα μέσα μου δε μπορεί, μάλλον άλλη συνάντησα.
Καλό κορμί, φάτσσ μεεεεχ, ήταν λίγο κάπως, σαν κλαμμένη, αλλά χασκογελούσε μόνη της, οπότε λέω μάλλον ιδέα μου ήταν....
Γενικά νευρική συμπεριφορά που έδειχνε ότι δεν θα πάει και πολύ καλά το έργο αλλά το κορμί με έκανε να καθήσω.
Προσπάθεια να μιλήσει ελληνικά για να σπάσει λίγο ο πάγος, αλλά δεν ξέρω πως το κατάφερε, ότι και να έβγαινε από το στόμα της είχε μια διάχυτη δόση ειρωνίας (με είπε και παππού το 35χρονο νιούφι)....
Βγαίνοντας από το μπάνιο έκανα κίνηση να πλησιάσω για φιλί αλλά συνεχώς έβρισκε μια αφορμή να μην έχουμε επαφή face to face.
Με ρώτησε τί θέλω σε στυλ σερβιτόρου και περίμενε απάντηση μέσα σε 2 δευτερόλεπτα, αφού δεν πρόλαβα να ψελλίσω κάτι βγήκε από την υποχρέωση και ξεκίνησε ένα κρεσέντο "αισθησιακών" κινήσεων Μαλακία με μόνο σκοπό να μην έχουμε επαφή πρόσωπο με πρόσωπο. Σε όλη αυτή τη διαδικασία εννοείται δεν άγγιξε ακόμη τον φιρφιρίκο μου.
Μετα κόπων και βασάνων την ωθώ να πάει για πίπα, αλλά με την πρώτη προσπάθεια έχω καταλάβει ήδη ότι έχω πάει άλλη μια φορά για κουβά.....
Πρέπει να ήμασταν κανα δεκάλεπτο σε φάση να τον έχει στο στόμα της για 2 δευτερόλεπτα, να χασκογελάει μόνη της, λίγο μαλακίτσα και με τα δυο χέρια και πάλι απ'την αρχή.
Λέω άντε να ρίξω έναν και να φύγω ηττημένος αλλά φευ, μια να βγάλει τις καπότες στο κομοδίνο, μια να φορέσει το σκουλαρίκι της το οποίο έχει βγει 2 φορές και η στύση μου πήγε περίπατο.
Άρα τί κάνει η έμπειρη έσκορτ που θεωρείται must από όλους τους προηγούμενους στη σαπιούπολη; Να ανοίξει προφυλακτικό εννοείται....
Έχει καταλάβει ότι μου έχει σπάσει τα παπάρια και ξαφνικά εμφανίζει ένα μπουκαλάκι και με πλησιάζει για να με ψεκάσει.
-What the fuck is this?
-Good for man.
-No
-Why no? good.
Ξεκινάω να ντύνομαι και το βούρλο έχει απορία γιατί, όχι ότι τη χάλασε κιόλας αλλά ας φταίει ο μαλάκας και όχι αυτή.
Τα επόμενα 5 λεπτά αναλώθηκαν στο να περιμένω το γραφείο να απαντήσει στα μηνύματά μου και αυτή να περιφέρει μπροστά μου το μπουκαλάκι με τη σουπερμαντολίνη, να μου δείχνει το ξεφτισμένο ταμπελάκι πάνω του που έγραφε ORGASM και τα συστατικά του σε κυριλλική γραφή με γραμματοσειρά 0,001 διάσταση και προσπαθούσε να με πείσει ότι δεν ήταν κάτι κακό.
Κάποια στιγμή μάλιστα έριξε λίγο στο χέρι της και το έγλειψεΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Έντάξει ρε, με έπεισες, πιάσε δυο γύρες σφηνάκια...Μαλακία

Αφού απάντησε το γραφείο και της πέταξα τα λεφτά για 20 δευτερόλεπτα πίπας ένιωσε την ανάγκη να μου πει ότι φταίω εγώ γιατί είμαι πολύ σοβαρός και δεν κατάλαβα το χιούμορ της και στην τελική με ρώτησε τί ήθελα και εγώ δεν απάντησα και οπότε δεν φταίει αυτή και άντε σύρε και γαμήσου μωρη κάμπια που θα βγάλεις τα ψυχολογικά σου πάνω μου. Αν δε την παλεύεις άλλο εδώ και σου λείπει το σπίτι σου σταμάτα να δουλεύεις πάρε τον πούλο, δεν σε κρατάει κανένας.
Εννοείται ότι έφυγα χωρίς να απαντήσω και ούτε καν την κοίταζα όσο έβγαζε το λογίδριο.
Εσείς που φάγατε στα μούτρα την ίδια συμπεριφορά από την κάμπια και δεν είπατε τίποτα για να ενημερώσετε εδώ μεσα γαμιέστε δυο φορές, μη εκτεθείτε εσείς και σας κάνουν ντα μετά.

Και γαμώ τα περνάμε εδω πέρα, έχουμε πήξει στις δευτεράτζες και δεν ξέρουμε που να πρωτοπάμε....Πού ζούμε ρε μαλάκες.....

Καλά βόλια σε όλους.....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Pa Luki Luk, Johnny Red2 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2022
"έχουμε πήξει στις δευτεράτζες και δεν ξέρουμε που να πρωτοπάμε ..."
Δεν έχεις και άδικο.
Έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck, mallias20
24 Δεκεμβρίου, 2022
"...Εσείς που φάγατε στα μούτρα την ίδια συμπεριφορά από την κάμπια και δεν είπατε τίποτα για να ενημερώσετε εδώ μεσα γαμιέστε δυο φορές, μη εκτεθείτε εσείς και σας κάνουν ντα μετά..."

Τι μου θύμησες...
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, mallias20
24 Δεκεμβρίου, 2022
στεναχωριεμαι που τα περασες τοσο ασχημα , ελπιζω πριν την αλλαγη του ετους να εχεις μια ευχαριστη συναντηση ωστε να φυγει το 2022 με ενα "χαμογελο" και ενα "ο επομενος χρονος θα ειναι καλυτερος απο τον προηγουμενο! "

Καλα Χριστουγεννα !
review reaction 1 hornyasfuck, mallias20
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3