Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μια απο τις καλυτερες εμπειριες που ειχα τα τελευταια χρονια. Καποιοι γραψανε για το προσωπο της κοπελας οτι ειναι αδιαφορο. Ενσταση κυριοι. Πρασινες ματαρες κυριολεκτικα. Φακιδουλες, λιγο πιο στρογγυλο προσωπο και με λιιιιιγο πειραγμενα χειλη αλλα οχι κατι που να χαλαει. Τωρα παμε στο σωμα.....ου μαι γκοντ. Σωματαρα. Βυζι να χωραει ολη η χουφτα, το πιο απιστευτο βυζι, φυσικοτατο! Κωλος στα 4 αντε γεια. Στην αρχη καναμε χαμουρεμα στα ορθια εγω με το μπουρνουζι απο το μπανιο. Γλωσσοφιλα φουλ. Εντωμεταξυ ειχα παραγγειλει κρασι, λευκο της αρεσει, και εκει που την ειχα βαλει κατω και την εγλυφα χτυπαει η πορτα. Εγω τεντα ανοιγω την πορτα και βλεπω την σερβιτορα και λεω απο μεσα μου, δεν ερχεσαι κ εσυ μαζι, εντωμεταξυ η μια ειχε κουλουριαστει στα σεντονια και χαμογελουσε πονηρα με γκαυλωσε φουλ μιλαμε. Σαν να ειναι ενα αθωο νεο κοριτσι που ξερει οτι θα γαμηθει διχως αυριο. Α ναι παμε στα δικα μας τωρα. Μουνακι τελειο να μοσχοβολαει, να το γλυφω για 15 λεπτα και αυτη να θελει πουτσα να τον πιανει συνεχεια να τον αρπαζει σε μια φαση κ να μην σταματαει, φτυσιδια, mouthfucking τα παντα ολα ειχε το μενου. Τον πρωτο γυρο τον τελιωσα με αυτη στα 4 κ εγω να κοπαναω. Στον 2ο γυρο καναμε οτι σταση μπορεις να φανταστεις, cowgirl, στα πλαγια, στα 4, απο πανω, απο κατω. Και με αρχισε παλι μια τρελη πιπα πανω κατω πανω κατω με σαλιο...ολα τα λεφτα. Η κοπελα ετρεχε παλια σε μαραθωνιους και κανει σχεδον καθε μερα τρεξιμο 4 με 5 χιλιομετρα! Ηταν μια πολυ καλη εμπειρια και χαιρομαι δεοντως που πηγε απιστευτα. Θα την ξαναδω σιγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
12.006
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ικτίνος, Stef68 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2022
Αν τρέχει καθημερινά, τότε φαντάζομαι τις αντοχές που έχει... Ωραία κριτική!
review reaction 1 hornyasfuck
21 Δεκεμβρίου, 2022
Μην το χασετε το κορμι συναγωνιστες.Θα ξαναερθει στα 160 σιγουρα....
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain89
29 Δεκεμβρίου, 2022
Ωραία κριτική…
Η κοπέλα σε σώμα φαίνεται άντε γεια!!
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3