Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280914
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά συνάντηση με την Άννα. Η συννενόηση για το ραντεβού αρκετά εύκολη, ίσως είναι δύσκολο το ραντεβού την ίδια μέρα
λόγω του οτι κάνει και άλλα πράγματα εκτός αυτού αλλά ανταποκρίνετε άμεσα στα μηνύματα και μπορείς να κανονίσεις μια συνάντηση
για τις επόμενες 2-3 μέρες.

Είχα καλό προαίσθημα για το ραντεβού διαβάζωντας τις κριτικές της. Βλέπω λοιπόν την Άννα, πρώτη εντύπωση
θετική φάνηκε πολύ χαλαρή και εύκολη στην κουβέντα παρόλο που βρισκόμασταν για πρώτη φορά. Είναι ψηλή κοπέλα, εγώ όπως την έκοψα με βάση το ύψος μου
θα είναι σίγουρα πάνω απο 1,70 (χώρις τακούνια) οπότε όσοι έχετε γούστα/φετίχ με κοντούλες να το έχετε υπόψιν. Έχει αρκέτα όμορφο προσωπο, σε μια από τις φωτο που έχει φαίνεται λίγο άγριο αλλά δεν είναι έτσι στην πραγματικότητα. Από σώμα είναι ακριβώς οτι βλέπετε στις φωτογραφίες.

Ντουζ λοιπόν και ξεκινάει η δράση, σε γενικές γραμμές ισχύει ο,τι έχουν πεί και οι υπόλοιποι, δεκτική στα φιλιά και με γλώσσα.
Στοματικό πολυ τιμιο και βαθυ. Βγάζει και αρκετή φωνούλα την ώρα του σεξ που σου ανεβάζει ακόμα περισσότερο τη διάθεση.
Προσπαθεί πραγματικά να σε ευχαριστήσει, έγιναν 2 γύροι και δεν είδα κανένα ίχνος κούρασης ή βαρεμάρας.
Πολύ εύκολη στο social κομμάτι, δεν θα δυσκολευτείτε να μιλήσετε μαζί της.

Το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι οτι έφτασε με περίπου 20 λεπτά καθυστέρηση αλλά με ενημέρωσε εγκαίρως και όπως είπα και πριν δεν φάνηκε κανένα σημάδι κούρασης ή έλλειψης ενθουσιασμού, οπότε απο εμένα ένα μεγαλό ναι αν σκέφτεστε να την συναντήσετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
207
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, DmtrsxXx, anthotypos και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού