Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280914
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από την πρώτη της εμφάνιση στο site μου κέντρισε το ενδιαφέρον αλλά δεν είχα καταφέρει να συναντηθώ.
Δεν πιστεύω ότι χρειάζεται να μπω σε λεπτομερείς περιγραφές για τα διαδικαστικά της συνάντησης. Απλά θέλω να επιβεβαιώσω ότι η Άννα ειναι γλυκύτατη κοπέλα, πλήρως συνειδητοποιημένη και με αρκετή ενέργεια στον αγώνα.
Η πίπα της είναι πολύ καλή αν και δεν καταπίνει σπαθιά όπως έχουν αφήσει να εννοηθεί κάποιοι συναγωνιστές. Αν ξεπερνάτε τον μέσο όρο μην περιμένετε αυτό. Απολαυστικότατη όμως απο την πρώτη μέχρι την τελευταία στιγμή η πίπα της.
Πολύ ωραίο προσόν η ευλυγισία της και η συμμετοχή της γενικότερα.
Θα ήθελα να πάμε και για δεύτερο γύρο αλλά δυστυχώς ο ένας είναι τσίμα τσίμα για μένα στη 1 ώρα ραντεβού.
Στα πολύ θετικά είναι το υπέροχο χαμόγελο της που έσπασε τον πάγο γρήγορα.

Όσον αφορά τα λεφτά θέλω να πώ απλά οτι κι εγω μπορει να μην μπορω συχνά να δίνω τόσα αλλά ελευθερη είναι η αγορά. Η Άννα καλά κάνει και ζητάει ότι θέλει. Σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ ότι βγήκα χαμένος απο την συναντηση. Ίσα ίσα.

Να σαι καλά μικρή μου και ευχομαι να τα ξαναπούμε καποια στιγμη που θα ξαναμπορέσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kelenor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
645
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, glifada, company of heroes tho και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2022
Μια ωρα σιγουρα δεν φτανει με την Αννα!!!!
review reaction 1 kelenor
15 Δεκεμβρίου, 2022
τύπε κακό κάνεις. ο άλλος μια χαρά τα έγραψε, όμορφα κι ωραία
15 Δεκεμβρίου, 2022
Να κι ένας που με επιβεβαίωσε με το "αν και δεν καταπίνει σπαθιά".
Στο χέρι της είναι να βελτιωθεί και να γίνει καθηγήτρια στο deepthroat. Κατά τα άλλα από τις καλύτερες σε αυτό τον τομέα.
16 Δεκεμβρίου, 2022
Παιδιά είναι θέμα ανατομικό. Έχω μεγαλύτερες αμυγδαλές από το κανονικό οπότε γίνεται πολύ επίπονο αν το ζορισω παρά πάνω από όσο πάει. Κ ο @kelenor π έγραψε την κριτική δεν είναι απλά λίγο πάνω τ μέσου όρου. Όποια μπορεί να το βάλει όλο αυτό στο λαρύγγι της μάλλον έχει κάποιο portal στον οισοφάγο της
review reaction 1 review reaction 3 greekarmy, rsotos7, bigmountain89 και 2 άλλα μέλη
16 Δεκεμβρίου, 2022
Ναι εντάξει για τον λόγο αυτό χρησιμοποίησα την λέξη "σπαθιά". Ανετα καταπίνει "μαχαίρια" η Άννα Ματάκι
review reaction 1 Anna24
16 Δεκεμβρίου, 2022
Ο Χρήστος και η Παναγία.......Ρε συ φίλε τι φάση ? Ο παλούκιΛουκ εισαι?
C
Captainblood10
review reaction 3 kelenor
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6