Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 253992
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανάβαση από Καλαμάτα Αθήνα και με είχαν πιάσει οι κάβλες.
Είχα στο νου μου αυτό το καυλωτικό βλέμμα της και έτσι κλείσαμε εύκολα για Πρίαμο.
Δωμάτιο με κούνια η οποία δεν χρησιμοποιήθηκε αλλά τα κάγκελα του κρεβατιού τρελά.
Πίπα με βλέμμα γατίσιο και κατάθεση στο στόμα της.Λίγο ξέπλυμα και κανονικός γύρος.Γύρω γύρω όλοι πίπα 69 και σπατουλάρισμα και είσοδος.
Δεν τον έχω ξαναβάλει σε πιο στενό μουνάκι.Να το γαμάς όλη μέρα.Κατάθεση μέσα της.
3ος γύρος χωρίς πολλά πολλά ανάποδο cow να πιάνεται από τα κάγκελα,στα όρθια με το πόδι σηκωμένο στα κάγκελα και μετά με το κεφάλι ανάμεσα στα κάγκελα.Τι να σας λέω... πρέπει να χτύπησε κόφτης.Κατάθεση ξανά μέσα της.
Χαλάρωση τζακούζι με αερολογίες και δεν άντεξα που έβλεπα τα υπέροχα βυζιά της να γυαλίζουν και ξεκίνησε απότομο κάρφωμα μέχρι εσχάτων.
Σε γενικότερα πλαίσια θα την ξεπάτωνα για όλη την ημέρα χωρίς να κουραστώ.
Θα ήθελα λίγο περισσότερο διάθεση.
Να είσαι πάντα καλά Νικόλ μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 29, 2022
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
360€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
399
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Petergel, Διαγραμμένο μέλος 228075, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2022
4 γυροι , παντα αξιος, τι μου θυμισες ,οταν ημουν 25 χρονων ειχα ριξει 4 συνεχ,ομενα σε ενα μικρο 19 χρονο πολυ καβλιαρικο, τωρα μετα το πρωτο θελω 10 λεπτα ,διαλειμα για το δευτερο ..ο πανδαματωρ χρονος
15 Δεκεμβρίου, 2022
Για πολλά ξεπατώματα η καυλιάρα. Άξιος ρε παίκτη. Έγραψες. Συγχαρητήρια για την κριτική σου
17 Δεκεμβρίου, 2022
Ευχαριστώ παίδες!
Να είμαστε καλά και να αφήνουμε τις γυναίκες να μας καυλώνουν...Μερικές το κάνουν πολύ καλά!
Καλά γαμήσια!
31 Δεκεμβρίου, 2022
Βασιλικό μουνάκι έχεις καυλιάρα μου για πολύ σπατουλάρισμα. Το μωρό είναι για ξεπάτωμα μέχρι εσχάτων από τις καλύτερες πουτάνες στο χώρο. Θα ξανατιμηθεί σύντομα για παραπάνω από 1 ώρα. Να γαμάτε αυτές που αξίζουν και που μας εμπνέουν. Κατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4