Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημερομηνία ενδεικτική ήμουν πολύ επιφυλακτικός για αυτή τη συνάντηση γιατί οι προηγούμενες ελληνίδες στα γραφεία ήταν όλες σχεδόν μετριότατες

Οι φωτογραφίες βέβαια ήτανε καλές αλλά όπως όλοι ξέρουμε παίζει πολύ επεξεργασία κλπ

Λοιπόν η Εμμανουέλα είναι ακριβώς όπως τις φωτογραφίες (μιλαει τελεια ελληνικα αλλα καταγωγη δεν γνωρίζω μοιαζει 100% ελληνιδα) νεαρή μελαχρινή κανονικό ύψος πολύ μικρό στήθος το μονο ισως μειον ωραίο γλυκό προσωπάκι και αδιανόητη -ασύλληπτη κωλάρα που οταν κανει πιπα σηκωνεται μεχρι τον ουρανο
Ηρθε με ένα καυτό μίνι φορεμα που φαινόταν το βρακί της....άμα την δεις έτσι έξω παίρνεις υλικο για χρόνια να σοβαντίζεις τοιχους!!
Βασική ειναι η κλασικη κοπελίτσα που δουλεύει σε καφετέρια... ξέκωλο όλα τα λεφτά η κωλάρα δεν υπάρχει αυτό δεν υπάρχει πιστέψτε με
Αλλά και στα υπόλοιπα δεν πάει πίσω πάρα πολύ φιλικό άτομο έδειχνε να γουστάρει το ραντεβού....πολύ ζεστη...

τρομερή πίπα μέχρι δακρύων βαθύ λαρύγγι φτυσίματα gagging τα πάντα χαστουκια στον κωλο τραβηγμα.στρινγκ κλπ
Έκανα και κάποια βιντεάκια εξού και τα 50 € extra
Ελπίζω να μην έχω παρασυρθεί από τον ενθουσιασμό της στιγμής αλλά είμαι πολύ σίγουρος για αυτά που γράφω

Για να ανακεφαλαιώσω τρομερό ξέκωλο κωλάρα πάρα πολύ δυνατό service και πολύ φιλικό και ζεστό άτομο τι άλλο να ζητησει κάνεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gnnakos
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
14.276
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, STAVROS6969, AkaluptosAnonimos και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2022
Πως την βλέπεις για αναλ; δάχτυλα παιζουν;
review reaction 1 hornyasfuck
14 Δεκεμβρίου, 2022
μοιαζει πολυ με μια γυρολογο γραφειων
σου λεει κατι εδω;

https://www.bourdela.com/call-girls/maria3gr-dream-girls/
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain89
18 Δεκεμβρίου, 2022
@geroksouras , λες να είναι ίδια ???? Βλέπω διάφορες στις φωτό δεν το πιστεύω να έχει πέσει τόσο photoshop
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3