Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολύ όμορφο μωράκι από Ουκρανία , ενημερώθηκα από glamour και έκλεισε .
Ήρθε σπίτι μου και ήταν σαν να έφερα κάποια φοιτήτρια από Erasmus που την χτύπησα σε café .
19 χρονών , κοντούλα , λευκό δέρμα με ένα τατού μανίκι , ξανθό μαλλί και όλα φυσικά πάνω της . Βυζάκι 2αρι κωλαρακι όμορφο , τρίχα πουθενά .
Την πήγα πολύ χαλαρά από την αρχή γιατί φαινόταν πολύ amateur φάση . Τσιγαρακι , χαμογελάκια , λίγο Google translate και άρχισα να απλώνομε . Χουφτοματακια , δειλά φιλάκια , και αφαίρεση ρούχων .
Το σώμα της είναι αψεγάδιαστο και πως μπορεί να μην ήταν σε αυτή την ηλικία...
Άρχισα να την γλείφω απαλά από το πρόσωπο και να κατεβαίνω αργά μέχρι το φρέσκο μουνάκι της .
Άρχισε να βαραίνει η ανάσα της και το μουτράκι της έγινε κατακόκκινο . Έψαχνε το καβλι μου με τα χέρια της και γύρισε σε 69 να με πιπωσει .
Στόμα ζεστό , γλώσσα που δουλεύει σε δυνατές στροφές και σε λίγο με είχε κάνει κατάρτι .
Την έβαλα ιεραποστολικό , με τα ποδαράκια της τέρμα πάνω και μπήκα .
Εκεί πλέον αφέθηκε .
Έμπαινα αργά αλλά πολύ βαθιά , χτυπούσα μήτρα σε κάθε μπασιμο και η μικρή βογγουσε και έλεγε κάποια ακατανόητα στην γλώσσα της . Έδωσε τη γλώσσα της για ρουφηγμα και το πιστόνιασμα συνεχιζόταν . Όταν κατάλαβα ότι έρχομαι την κάρφωσα ακόμα πιο δυνατά στο μουνάκι της και εκεί κατάλαβα ότι έχυσε και αυτή γιατί έκανε σπασμούς στην κοιλίτσα της .
Είχα προνοήσει με +20 , έβγαλα γρήγορα το λάστιχο και της γέμισα το στόμα με καυτό σπέρμα ...
Τα έπαιρνε στόμα και συνέχιζε το πιπωμα , πολύ καλή αίσθηση . Πήγε μπάνιο , τα έφτυσε , την ακολούθησα και εγώ , κάναμε ένα γρήγορο ντουζ με τα απαραίτητα χουφτωματα και πάλι πίσω κρεβάτι .
Χαμόγελα πάλι , αστειακια και εγώ χαζευα το μουνακι που είχα γυμνό μπροστά μου να με κοιτάζει με αυτά τα πράσινα μάτια ...
Γρήγορα άρχισε ο δεύτερος γύρος που κινήθηκε στο τέμπο του πρώτου με κάρφωμα αυτή την φορά στα τέσσερα . Παίρνει καλές στάσεις , την βοηθάει το σώμα της , την πήγα πάλι εμπλοκή με δυνατές πουτσιες και δεν δυσανασχετησε πουθενά . τελείωμα άλλη μια φορά στο ζεστό στόμα της και κάπου εκεί ήρθε το τέλος της ώρας μας ...
Να ήμουν πάλι 25 χρονών να το έκλεινα 3ωρο να του έδινα το μουνι στο χέρι ρε ...
Σε προκαλεί αυτή η αθώα φάτσα να το ξεσκίσεις .
Συμπέρασμα , πέρασα καλά με την μικρή , θέλει χαλαρά στην αρχή να νοιώσει οικειότητα και μετά αφήνετε .
Μια χαρά .
Έβαλα ίσως στο αν θα την ξαναδώ γιατί έχουμε πληθώρα επιλογών .
Σίγουρα είναι στα ναι .
Η φωτογραφία 6 είναι αυτό που θα πάρετε . Όχι ότι και οι άλλες δείχνουν κάτι διαφορετικό , αλλά νομίζω στην 6 είναι ακριβώς αυτό που γάμησα εγώ .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Larson, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2022
Ωραίος την ξεμουνιασες
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1