Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδυνή συνάντηση με την κοπέλα, σε ένα από τα στάνταρ ξεναδοχεία........ Οι φωτό ψιλοακριβείς αλλά τόσο όσο να προσθέτουν ερωτισμό που όμως δεν υπάρχει......... Περίμενα να δώ άλογο των 177 cm και βλέπω κοριτσάκι νυσταγμένο............ Χασμουριτά πιο πολύ και από τους βουλευτές στη βουλή όταν έχει ψήφιση νομοσχεδίου........ Καθαριότητα μου απέκλεισε το ντούς λέγοντάς μου ότι είχε κάνει στο ξενοδοχείο της (μακάρι να έφευγαν και ορισμένες από τις μπογίες στο σώμα της - ανιαισθητικά τατού )...........Το κορίτσι θέλει να ευχαριστήσει και ίσως ευχαριστήσει κάποιους με έμενα όμως κάτι δεν τσουλούσε, ίσως την περίπεμενα αλλιώς........τέσπα ...........Παραλίγο να φύγω άχυστος............ ευτυχώς με μανούβρες και ψιλοκολπάκια τα κατάφερα, αλλά.......διαψεύτικαν οι προσδοκίες μου και η αναμονή μου όχι γιατί φταίει αυτή, άλλα ο φωτογράφος, το ντούς του ξενοδοχείου ........ η ώρα (ήταν νωρίς για εμένα) και μπορεί και το ξενέρωμα με τη βραζιλία........ ρε τι τραβάμε και εμείς.........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.255
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Ypogeio reuma, old boy και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2022
Ἄσχετο: ἐγώ τό χάρηκα μὲ τὴ Βραζιλία... Ξενέρωτη "ὁμάδα" ποὺ δέν εἶναι κάν ὁμάδα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1