Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπελα Ουκρανη
Επικοινωνοιακη με λιγα ελληνικα
Κορμι νορμαλ με κοιλιτσα στα 40 της
τατουαζ περιμετρικα του στηθους μια γραμμη τι σκατα ηταν δεν καταλαβα
Μαλλια ξανθα αρκετα πιο κοντα απο οτι οι φωτογραφιες
Εκανα το ντουζ μου πριν φυγω απο το σπιτι γιατι δεν εμπιστευομαι το ξενοδοχειο , αλλα αυτη την φορα ειχε καυτο νερο
Μου ζητησε να βαλω τον κλιματισμο στο ζεστο γιατι δεν μπορουσε και το εβαλε μετα στους 30
δεν φιλαω δεν εκανε κινηση μια χαρα εδω
ξεκινησε με φαουλ οπου εβαλε αμεσως καποτα για πιπα κι οταν την <μαλωσα> συμορφωθηκε
Μετρια πιπα κι οταν εφτασα στην μεγιστη καβλα φοραει καποτα και μου λεει σεξ
Λεω θελω πιπα
οχι μου λεει εγω θελω να με γαμησεις
δεν γαμιεται ας γαμησουμε σημερα
στηνετε ιεραποστολικα με ωραιο ανοιγμα μπηκα μεσα και βαραγα, με 30 βαθμους ομως στο μικρο δωματιο εσκασα
οποτε εβγαλα στο 10 λεπτο καποτα εχυσα στα βυζια της μπηκα για ντουζακι
ανταλλαξα τυπικες κουβεντες
οπως γιατι φοραει ακομα βερα
ντυθηκα κι εφυγα
Περιπτωση περαστε αδειαστε τα αρχιδια σας και φυγετε σε αυτο ειναι καλη, για παραπανω δεν ξερω δεν μπορω να ξερω γιατι τον σκοπο που ηθελα τον πετυχε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, doc_lin, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2022
Τι ευγενικο αγορι... αντι να την ξεκολωσει στo mouthfuck ειπε να ριξει ενα ζεστο καυτο μπικο
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras, Elganador
07 Δεκεμβρίου, 2022
Μακάρι να φτάσω στην Ηλικία σου και να είμαι τόσο δραστήριος όσο είσαι εσύ τώρα @geroksouras Respect
review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras, andronikos3
08 Δεκεμβρίου, 2022
Κακῶς ρώτησες φίλε @geroksouras γιά τὴ βέρα. Δέ ρωτᾶνε τέτοια πράγματα: εἶναι ἀγένεια ΜΕΓΑΛΗ!
08 Δεκεμβρίου, 2022
Ρε φίλε Πλάκα μας κάνεις Εγώ την κάλεσα σε ξενοδοχείο και όπως ήτανε την έδιωξα. Δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τις φωτογραφίες απολύτως καμία σχέση όπως τα ακούς καμία σχέση είναι πάρα πολύ γερασμένη από τις φωτογραφίες απέχει τουλάχιστον 10-15 χρόνια διαφορά Ήτανε τυφλα στο μεθύσι μία πατούσε εδώ και μία πατούσε εκει η γυναίκα είναι αλκοολικιά. Δηλαδή γιατί προσπαθείς να μη τη στεναχωριση πες τα να τα μάθει και το γραφείο να ξέρει ότι κάθε αλκοολικια δε είμαστε υποχρεωμένοι να τη γαμαμε. Δε φταίει το γραφείο γιατί δε ξεκινάει από το γραφείο να τη δει πως είναι αλλα απλά να εχει γνώσει .πες τα να μη πατήσει κι άλλος παλικάρι τα λεφτά δεν βγαίνουν στο δρόμο
review reaction 1 review reaction 3 roughfucker, hornyasfuck, andronikos3 και 1 ακόμα μέλος
08 Δεκεμβρίου, 2022
Δηλαδη τι θες να πεις επειδη σε εσενα ηταν μεθυσμενη επρεπε να ηταν και μαζι μου τυφλα;
οι φωτογραφιες σιγουρα δεν ειναι καινουριες εχει αναφερθει στο τοπικ του γραφειου
G
geroksouras
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5