Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πούμε για αυτό το κορίτσι ...
Έχουν χυθεί τόνοι μελάνι Ματάκι να γράφουμε και συνεχίζουμε.
Την γνωρίζω γύρω στους 10 μήνες , έχουμε βρεθεί πολλές φορές με την κάθε φορά να είναι καλύτερη της προηγούμενης.
Αυτή την φορά πήρα δίωρακι για να παίξω μπάλα άνετα .
Συνάντηση στο γνωστό χοτελι του Μεταξουργείου.
Για την εμφάνιση γνωστά , 35 χρονών με σώμα 25αρας βυζάκι μικρό αλλά ευερέθιστο , κάποια διάσπαρτα τατού και μια κωλάρα από άλλο πλανήτη !!
Όσο για αυτά τα έξυπνα πράσινα μάτια που σε κοιτάνε όλο καύλα παίρνει 10 και στο πρόσωπο .
Αυτή την φορά παίξανε και σφήνες στον κώλο . πίπα μέχρι πνιγμού , φύγανε λίγα δάκρυα και εκεί μπούκωνε δίχως αύριο...
Όταν την ξάπλωσα να την γλύψω και εγώ άνοιξε τέρμα τα πόδια της και έσπρωχνε το κεφάλι μου βαθειά μέσα στο μουνι της .
Εκεί έφαγα το λούσιμο που γράφω στον τίτλο και συνέχισε να χύνει με την βοήθεια των δαχτύλων της...
Γύρισμα στα 4 και είσοδο κατευθείαν σε αυτό το αχόρταγο κωλαρακι που καθώς ήταν γεμάτο ζουμια μπήκα γλυστρωντας .
Δυνατό γαμησι , σπρώχνει και μόνη της προς τά πίσω για να τον πάρει όλο και μετά από λίγο αφού δεν άντεχα άλλο άδειασα στο στόμα της μεγάλη ποσότητα που κατάπιε με ευχαρίστηση...
Γρήγορο ντους και οι δύο , λίγο αραγμα και όσο μιλάγαμε για μαλακίες αυτή έπαιζε το μουνάκι της με τα δάχτυλα της .
Αχόρταγη.
Τέλος τσιγάρου , της χώνω σφήνα από πίσω και αρχίζω να της γαμαω το μουνάκι σε ιεραποστολικό , έχει σηκώσει τα πόδια της στους ώμους μου και δίνουμε βαθειά γλωσσοφιλα ιδρωμένοι ενώ το σεντόνι έχει γίνει μούσκεμα από υγρά . Δεύτερη κατάθεση τέρμα μέσα στο μουνι της και έμεινα εκεί για ώρα να στραγγίξω .
Ώρα είχαμε ακόμη , οπότε κάναμε μερικά παιχνίδια ακόμη με τα σύνεργα της και τα δάχτυλα μου .
Τρίτη φορά να σμπρώξω δύσκολο , οπότε με πήρε με το στόμα της και επέμεινε να ξαναπιει τα παιδιά μου .
Με δυσκολία την έχυσα άλλη μια φορά στο στόμα ενώ εκείνη έχυσε ακόμα μερικές φορές με την βοήθεια των δαχτύλων της .
Πόνεσε το καυλι μου από το γαμησι , για αρκετή ώρα μετά με πονούσε και που ακουμπούσε στο παντελόνι .
Με ξεπουτσιασε Χαμόγελο με γλώσσα
Λοιπόν κλείνοντας να πω ότι δεν υπάρχει αυτό το πράγμα με την Ιωάννα , ζεί για να γαμιεται και να λερώνει σεντόνια .
Αυτά , να γαμαμε καλά όλοι.
Το τηλέφωνο έχει αλλάξει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 review reaction 4 Stef68, TOMCRUISE, elpotero και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2022
Τρελη καβλα να σε λουσει τετοιο μουνι.Ουτε conditioner δεν χρειαζεται.Θα την δοκιμασω με την πρωτη ευκαιρια.
03 Δεκεμβρίου, 2022
Καλησπέρα πότε βρέθηκες με την Ιωάννα ; Της έστειλα μήνυμα και Μ είπε ότι έχει σταματήσει.
06 Δεκεμβρίου, 2022
Καλησπέρα φίλε, μπορείς να μου στείλεις το τηλεφωνό της σε pm;
07 Δεκεμβρίου, 2022
Φιλε καλησπερα, το τηλ σε πμ οποτε μπορεσεις
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4