Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 117 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Ιωάννα ήθελα εδώ και αρκετό καιρό να τη συναντήσω μετά από όσα είχα διαβάσει. Έχουν ειπωθεί πολλά για τη συγκεκριμένη γυναίκα, κράτησα τα καλά και δεν βγήκα χαμένος. Η επικοινωνία πολύ εύκολη, βρήκαμε κοινή ημέρα που μπορούσαμε και οι δύο και με 2-3 μηνύματα κλείστηκε η συνάντηση. Εδώ να αναφέρω ότι η ζήτηση είναι μεγάλη για την Ιωάννα, οπότε χρειάζεται λίγο υπομονή για να βρεθεί διαθεσιμότητα, αλλά για αυτή τη γυναικάρα αξίζει. Ήρθε στην ώρα της και με το που μπήκε κατάλαβα ότι θα περάσω υπέροχα. Μάτια απλά απίστευτα, έχει λακκάκια στο πρόσωπο όταν χαμογελάει και έχει κορμί λαμπάδα, μύριζε υπέροχα και το μουνί της είχα τέλεια γεύση. Λέει ότι είναι 35, αλλά πραγματικά την κάνεις για κάτω από 30. Απίστευτο στήθος και κωλαράκι, για τα δικά μου γούστα απλά τέλειο. Ξεκινήσαμε με αρκετά φιλιά, βαθιά με γλώσσα και αρχίσαμε να χαϊδεύουμε ο ένας τον άλλο. Για μένα η αρχή ήταν δύσκολη γιατί είχα λίγο άγχος, αλλά η Ιωάννα δεν καταλαβαίνει από τέτοια με υπομονή και απίστευτη τεχνική σε σηκώνει ότι και να γίνεται. Η πρώτη κατάθεση έγινε στο στοματάκι της που κατάπιε μέχρι και τη τελευταία σταγόνα. Διάλειμμα για κουβέντα και εκεί βλέπεις έναν άνθρωπο με σωστό λόγο, ορθή σκέψη και ότι είναι φοβερό τυπάκι. Κάποια στιγμή απλά τη χάζευα και απολάμβανα. Μετά από λίγο όρμησε ο ένας στον άλλο για να ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος, όπου τα πράγματα ήταν πολύ πιο εύκολα. Μου φόρεσε τη καπότα και μου ζήτησε άναλ και φυσικά δε θα έχανα την ευκαιρία. Τόσο το μουνί της όσο και ο κώλος της είχαν απίστευτη αίσθηση. Άλλαζα το τέμπο συνεχώς από αργό σε γρήγορο με τη κατάθεση να γίνεται στο προφυλακτικό. Εννοείται ότι στο ενδιάμεσο και με κάθε ευκαιρία η κοπέλα γινόταν μούσκεμα και το ζήταγε, είτε με τη πούτσα είτε με δάχτυλα έχυνε συνεχώς. Πραγματικά μοναδική εμπειρία. Μπήκε ο μήνας με το δεξί. Επανάληψη της συνάντησης θα υπάρξει 100%. Είναι φανταστική γυναίκα που σέβεται αυτό που κάνει και τον άνθρωπο που έχει απέναντί της, το απολαμβάνει και θέλει να το απολαμβάνει και ο άλλος. Τρομερή και αξέχαστη εμπειρία με μια πανέμορφη και αισθησιακή γυναίκα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
562
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, elpotero, kwstasxat και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2022
Αδερφέ το τηλ που έχει είναι ακόμα αυτό που τελειώνει σε 14?
02 Δεκεμβρίου, 2022
Όχι δεν ισχύει αυτό.
02 Δεκεμβρίου, 2022
Πως μπορώ να έχω το τηλέφωνο της...προσπαθώ να βρω τρόπο να επικοινωνήσω με προσωπικό και δεν ξέρω πως γίνεται...βοήθεια παρακαλώ ;
03 Δεκεμβρίου, 2022
Καλησπέρα φίλε Atux ήθελα να σε ρωτήσω την Ιωάννα την πήρες πριν της 1/11/2022 ή μετά ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4