Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και φαίνεται από τη βαθμολογία μπορώ να πω ότι πέρασα υπέροχα! Άνετα στις πέντε καλύτερες και φιγουράρει στις τρεις πρώτες θέσεις από κοπέλες που έχω κάνει ραντεβού μέσω του κλαμπ !

Υποδοχή με σέξι Μαυρα εσώρουχα, γόβες και μια πολύ ωραία σατέν ρόμπα… Ψηλή, πολύ όμορφη, αυτό που λέμε άλογο με πολύ σωστά κατανεμημένα κιλά και κώλο απίστευτο και στο στήσιμο αλλά και στο άνοιγμα όπως το έβλεπα όταν είχε στηθεί μπροστά μου και μου έπαιρνε πίπα στα τέσσερα.

Πίπα πολύ καλή, αργη και βασανιστική κάποιες φορές και με πολύ ωραίο και ρυθμό, βαθιά και με σάλιο όταν χρειαζόταν. Όλα τα λεφτά το βλέμμα όταν με κοιτούσε την ώρα που πιπωνε !

Παίχτηκαν δύο γύροι, ο πρώτος πιο χαλαρός μέχρι λίγο να μάθει ο ένας τον άλλον και ο δεύτερος με πολύ ένταση πολλές εναλλαγές στάσεων και έβγαλε και αρκετό πάθος το οποίο το γούσταρα πάρα πολύ ένιωσα σα να το θέλει αυτή πιο πολύ από μένα και να το γουστάρει …

Αρκετά ωραία φιλιά και βαθιά με γλώσσα.

Ωραία επικοινωνία ακόμα και με σχόλια πάνω στο σεξ που μου αρέσει κι αυτό αρκετά, μου έβγαλε πολύ αισθησιασμό αλλά και πολύ έντονη όρεξη για σκίσιμο στο οποίο δεν είπε όχι, αντέχει σε δυνατούς ρυθμούς !

Την προτείνω άφοβα για ραντεβού, αν υπάρξει και χημεία νομίζω όποιος και να πάει θα περάσει πάρα πολύ ωραία.

Στο δεύτερο μπαλάκι θέλω να πιστεύω επειδή είδα και το σώμα της ότι τελείωσε έντονα κιόλας, πράγμα το οποίο μου άρεσε ακόμα περισσότερο γιατί όταν συμβαίνει αυτό αντίστοιχα και η κοπέλα γουστάρει το όλο ραντεβού!

Γενικά το σώμα της μου άρεσε πάρα πολύ και το πρόσωπο, για τα γούστα μου όπως είπα και παραπάνω από τις καλύτερες.

ΥΓ Φέρνει και λίγο Σκάρλετ Γιόχανσον !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SirLancelot
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.779
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, monstercock greece, SailorGr και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2022
Η Σκαρλετ Γιοχανσον ειναι 1.63
review reaction 3 hornyasfuck
30 Νοεμβρίου, 2022
Εννοείται, στο πρόσωπο εννοω !
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck
30 Νοεμβρίου, 2022
Δεν μας είπες αν αφηνε γερό χούφτωμα, πιπιλισμα κτλ διότι και οι Αθηναίοι και ο αξιότιμος mancunian είπαν πως το αποτρέπει. Μάλιστα ενας αθηναίος ανέφερε ότι ως δικαιολογία του είπε πως έχει ...ευαίσθητο δέρμα.... Χμμμ; Money Mouth Anyway, δεν εννοώ αγριάδες αλλά ένα χούφτωμα του κώλου, ένα πιάσιμο στη μέση για να δινεις ρυθμό στο cow χρειάζεται...αν σου απομακρύνει τα χεράκια δεν λέει.
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck
30 Νοεμβρίου, 2022
Όντως πολύ καλό τυπάκι και ωραία κοπέλα....όπως το λέμε ΑΛΟΓΟ.
Ωραίος αρχηγέ.....
Πήγα και γω, θα αναρτήσω την κριτική μου οσονούπω!!!
Τα σέβη μου!!!
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck, SirLancelot και 1 ακόμα μέλος
30 Νοεμβρίου, 2022
Κανένα πρόβλημα ουτε μεμπατσάκια στον κώλο , ουτε με
χουφτωμα ολα πολυ καλα…
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck, SalonicaM
30 Νοεμβρίου, 2022
Μας μπερδεψατε τυποι, τελικα ειναι καλη η οχι? Χεχε!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, SalonicaM
30 Νοεμβρίου, 2022
Ειναι !!!
review reaction 1 Larson, Blastbeat208, Γιώργος Παπ. και 1 ακόμα μέλος
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7