Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειναι απο τις φορες που δυσκολευεσαι πολυ να γραψεις κριτικη....ειναι απο τις φορες που υπαρχουν κ πολλα καλα κ πολλα κακα να γραψεις κ αντε να βγαλεις άκρη....ξεκιναμε λοιπον...

Η ντανα ειναι αντικειμενικά μια απο τις ομορφότερες γυναικες που εχει φερει το γραφειο...πανεμορφο προσωπο εβαλα 9 γτ ετσι....ισως να ειναι κ 10...υποκειμενικο τελειως...σωμα επισης εβαλα 9...κ παλι μπορει να ειναι και 10αρι....ναι δεν ειναι μοντελε ναι εχει στην περιφέρεια ελαχιστα κιλα παραπάνω αλλα τα εχει τοσο ομορφα κατανεμημενα που σε συνάρτηση με το υψος της δειχνει εντυπωσιακη....

Στηθος δυαρι+ οπως ειπε κ ο φακιρης φουλ στητο....

Κωλος στα 4 τουλάχιστον εντυπωσιακος σαν εικονα....

Γενικα η πρώτη εντυπωση ειναι παρα πολυ καλη γτ ειναι κ προσεγμενη οταν σε υποδέχεται...

Καθαριότητα αψογη κ αγγλικα αρκετα ανω του μετριου που μπορεις αν θες να συζητησεις πρακτικα τα παντα....

Αυτα ειναι τα πολυ θετικα....παμε λοιπόν και στα αλλα....

Η αληθεια ειναι οτι μιλωντας χθες με μια κοπελα απο το γραφειο που ξερει τα γουστα μου δεν ηταν ουτε αυτη ουτε εγω σιγουροι αν πρεπει να παω γτ εκτος απο την εμφάνιση δεν ηξερε αν η κοπελα παρειχε τις υπηρεσίες που θελω....βεβαια οι γκαυλες κερδισαν ως συνηθως κ πηγα στο γνωστο ξενοδοχειο....

Εξηγουμαι λοιπον...η κοπελα ισως κ ασυναίσθητα σε κραταει σε μια απόσταση.λεω ασυναίσθητα γτ οταν μιλας μαζι της δε σου βγαζει την αισθηση ντιβας κτλ αλλα μιας πολυ προσγειωμενης κοπελας...επισης παρα τα αρνητικά που θα γραψω παρακατω ηταν ευγενεστατη...για καποιον ομως που εχει μαθει σε υποτακτικες κοπελες που δινονται 1000% αυτη η αποσταση μπορει να ειναι εντελως ξενερωτικη....

Ενα αλλο φαουλ ηταν τα φιλια που ενω ηταν βαθια η γλωσσα ελειπε...κ μπορει να μην τα ψαχνω συνεχεια αλλα εστω κ αυτα τα λιγα θελω να ειναι οπως πρεπει...

Επομενο φαουλ ειναι οτι δεν αφηνει πολλα πολλα γενικα με το σωμα της...το στηθος ειναι πολυ ευαίσθητο οποτε δε μπορεις να κανεις κ πολλα οταν την επιασα απο τους ωμους στα 4 δεν ηθελε να πιεσω καθολου κ γενικα ηθελε ηπια πραγματα χωρις πιεση....

Επισης δαχτυλα δε θελει κ τραβιοταν αρκετες φορες ακομα κ οταν τα ειχα εξωτερικα....

Ενα ακομα αρνητικο ηταν οτι οταν την εγλυφα απο καποια στιγμη κ μετα αρχισε να τραβιεται συνεχως....
Δε ξερω αν δεν ηθελε να τελειωσει η την ενοχλουσε κατι που εκανα.δεν μου ειπε κατι απλα συνεχισε να τραβιεται οποτε σταματησα κ εγω κ πηγαμε παρακατω....

Το θετικο παντως ειναι οτι ανεβαζει ρυθμους χωρις να σε σταματαει ιδιαιτερα αλλα μεχρι εκει...ειδικα οταν ανεβηκε απο πανω κυριολεκτικα χοροπηδουσε πανω μου....

Γενικα παντως μου εδωσε την εντύπωση οτι δεν ξεκλειδωσε ποτε κ απλα εκανε αυτο που επρεπε επαγγελματικα χωρις να αφεθει και χωρις να δωθει 100%....ενα ραντεβου που δεν κλαιω τα λεφτα μου αλλα που σκεφτομαι τι θα γινοταν αν αυτη η γυναικα ειχε κ τις υπηρεσίες που ηθελα....

Εν κατακλείδι...οσοι ειστε οπτικοι τυποι και δε σας χαλαει κατι απο αυτα που εγραψα νομιζω θα περασετε πολυ καλα γτ τετοιες γυναικες δεν περνανε κ πολλες απο εδω

Οσοι ψαχνεται submissive υπηρεσίες σαν κ μενα δε θα τις βρειτε στην συγκεκριμένη κοπελα...
Δε ξερω αν την κρινω αυστηρα η αν δεν ειχαμε απλα χημεια η αν απλα δεν εχει αυτη την πουτανια που εχουν αλλες κοπελες για να κανουν τον πελατη να αισθανθει μοναδικος αλλα εγραψα οσο πιο αντικειμενικά μπορουσα εστω κ αν η καθε κριτικη ειναι υποκειμενικη....

Υ.Γ. σορυ για το σεντονι...ξερω οτι ειναι ζορι οι μεγαλες κριτικες αλλα επρεπε να τα γραψω ολα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
5.087
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, delipas, GALLAS και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2022
Καλημέρα!
Τα είπες όλα ακριβώς όπως πρέπει πρέπει.
Προσωπικά με κάλυψες στο 100%.
Συμπέρασμα... όμορφη σε εμφάνιση... με περιορισμούς στις παροχές... ακόμα και σε επίπεδο GFE.

Τα σέβη μου
Καπέλο
review reaction 1 HoneyVoskos, hornyasfuck, mancunian1986
28 Νοεμβρίου, 2022
Πάνω που οι κάβλες είχαν χτυπήσει κόκκινο η κριτική σου με προσγείωσε. Αν είναι μόνο να βλέπουμε και να μην πιάνουμε...άστο
Φέρτε την ορίτζιναλ Ντανα βρε!
review reaction 1 Stef68, Leviathan, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
28 Νοεμβρίου, 2022
Λεβι ισως σε gfe κ αν καποιος μπορει να την ξεκλειδωσει καλυτερα απο μενα να περασει πολυ πιο ωραια απο οτι εγω γτ οντως σε εμφάνιση ειναι πολυ δυνατη...εγω πλεον ομως δεν εχω την υπομονη για ξεκλειδωματα κτλ...
review reaction 1 Leviathan, hornyasfuck
28 Νοεμβρίου, 2022
SalonicaM φιλε μου αν θεωρεις οτι μπορεις να περασεις καλα πηγαινε...εσυ ξερεις τι θελεις για να περασεις καλα...τωρα για την αλλη ντανα το εχω πει οτι διαλεγω υπηρεσίες ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ φορά εστω κ αν εμφανισιακα ειναι η μερα με τη νυχτα οι 2 τους...παντως νταβας στην τσεπη κανενος δε θα μπω...
review reaction 1 hornyasfuck, Leviathan
28 Νοεμβρίου, 2022
@mancunian1986... κατσε να κατεβει αθηνα και θα στην κανω μαρμελαδα
review reaction 3 Stef68, GALLAS, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
28 Νοεμβρίου, 2022
Οποτε εχουμε: σε κραταει σε αποσταση, γλωσσοφιλα δεν δινει, στο σωμα και ειδικα στο στηθος δεν θελει να την πιανεις (!!!), στο γλυφομουνι τραβιεται...αν δεν ειναι αυτος ο ορισμος της φολας τοτε τι ειναι? Νομιζω εχεις βαλει πολυ ψηλες βαθμολογιες για αυτο που περιγραφεις. Anyway ευχαριστουμε που μας γλιτωσες 140e.
review reaction 1 Stef68, Μακεδνος, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
28 Νοεμβρίου, 2022
@Blastbeat208 φολα ειναι βαρια λεξη...σιγουρα δεν ειναι για τα δικα μου γουστα απο υπηρεσίες αλλα ειχε κ καλα στοιχεία το σερβις οπως ο ρυθμος που επιανε...για αυτο κ έβαλα 6 κ οχι λιγοτερο...η αποσταση εξήγησα τι θεωρω οτι ειναι...οσο για τις αλλες βαθμολογιες δε μπορω να βαλω χαμηλα οταν ειναι οντως γυναικαρα....οπως και να εχει καθενας κρινει για τον εαυτο του κ αποφασιζει...
review reaction 1 Stef68, Leviathan, Blastbeat208 και 1 ακόμα μέλος
01 Δεκεμβρίου, 2022
Επιτελους και μια σωστη κριτικη! ετσι πρεπει να γραφονται οι κριτικες με λεπτομερειες
review reaction 1 Stef68, Leviathan, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8