Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες το ραντεβού μαζί της και είπα να γράψω εντυπώσεις τώρα που τα έχω φρέσκα.Αρχικα ζήτησα Olivia αλλά δεν την βρήκα και έτσι κατέληξα στην επόμενη μου πιπινα ως επιλογή την Marcelina.
Πρώτη εντύπωση: χαμογελαστό πιπίνι που με κέρδισε από την είσοδο στο δωμάτιο. Όλα πάνω της φυσικά.Το τατού που φαίνεται. Στήθος κώλος θεσπέσια και επιδερμίδα μωρού. Σόσιαλ εννοείται ότι το ξεχνάμε δεν το πολυέχει αλλά και ποσώς με ενδιαφέρει.Δεν πιάνω και πολύ συζητηση μόνο που είναι η πετσέτα μου και για την πληρωμή την οποία έχει μάθει τα χαρτονομίσματα...
Πίπα: μεταμόρφωση από αθώα πιπίνα σε έμπειρη τσιμπουκορουφήχτρα. Γλείφει παπαριάζει βεντουζώνει το στόμα της πάνω στον πούτσο και σταμάτησε μόνο όταν της το ζήτησα.
Πρόγραμμα: Μακάρι να έδινε και κώλο γιατί με τέτοιο κωλί κολάστηκα.Ετσι τροφαντο που ηταν...Αφού δεν μπόρεσα να το γαμήσω το γεύθηκα λίγο με την γλώσσα μου. Η ρουφιάνα είναι τόσο καθαρή που οι όποιες αντιστάσεις μου κάμφθηκαν και επιδόθηκα σε εναλλάξ σπατουλάρισμα και στις δυο τρύπες της. Την εγάμησα σε πολλές στάσεις και στο δεύτερο μανίκι επειδή αργούσα να τελειώσω αγχώθηκα λίγο αλλά το μωρό φρόντισε να με χαλαρώσει και τελικά να το χύσω.
Ίσως να είχαμε χημεία αλλά πιστεύω ότι έχει τρόπο να χειρίζεται καλά τον άνδρα που έχει στο κρεβάτι της. Τέτοια ραντεβού θέλουμε αγαπητοί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
5.359
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, eridon1877, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2022
τετοια θελουμε ακριβως ρε μαγκα!!!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1