Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα μεγάλο μπράβο σε κάθε γραφείο που φέρνει σωστές λατίνες (γιατί όλες οι λατίνες είναι από χώρες που μετράει να είσαι λευκός και αρσενικός). Η συγκεκριμένη είναι cariocas και όχι paulista και έχει και αυτό την σημασία του για όσους ξέρουν. Οι φωτογραφίες ακριβέστατες και ίσως ο φωτογράφος έχει κάνει πατάτα, μη αναδεικνύοντας του γλουτούς της κορασίδος. Έσκασε μύτη αργάμιση με δυνάμεις και όρεξη όμως μεσημερίατικη. Όρμησε στο ψαχνό σαν γνήσια λατίνα και φυσικά όσο πρόλαβα ανταπέδωσα. Στάσεις αρκετές, έμπειρη και δυνατή όπως είναι δεν την χορτένεις. Σώμα κορυφή, υπηρεσίες more than ok, little less than glorious, και με ταξίδεψε στα βάθη του αμαζονίου παρότι δεν είναι από την ενδοχώρα όπως ανέφερα πριν (τουτέστιν cariocas δηλαδή από Rio de Janeiro). Αντέ το είδαμε το έργο με messi (8 μουντιάλ θυμάμαι στη ζωή μου, με πρώτο όταν ήμουν κοντά στα 10, δηλαδή το 1994) και κάθε φορά γουστάρουμε να το σηκώσει η γαλανόλευκη της Λατινικής Αμερικής, ε λοιπόν εδώ και κάποιο καιρό αλλάξαμε πλευρό βάλαμε κίτρινα, "αφομοιωνόμαστε με τους γηγενείς" και πάμε με την αρρώστια τον Νειμάρ, γιατί μανούλα τον γέννησε και αυτόν, και μάλλιστα βραζιλιάνικη............
Τα σέβη μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.255
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Annapurna, maradona7, STAVROS6969 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού