Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η οδυσεια του να γαμησεις ειναι δυσκολο πραγμα οταν θελεις κατι... Διαβαζοντας τις κριτικες και ειδικα αυτων που εμπιστευομαι ειπα πρεπει να παω και εγω τι στο πηγαδι κατουρησα.. Η κοπελα συνεχεια κλεισμενη να μη μπορεις να κανεις κρατηση για επομενες μερες αυτο δε το πολυκαταλαβα γιατι λεει γινοταν χαμος για αυτην. ΤΗΛ στη ΜΟΝΙΚΑ να μας βολεψει και οπως και εγινε νανε καλα το κοριτσιιι σιγουρη λυση απο τις τηλεφωνητριες για να περασεις καλα... Στα του αγωνα πηγα να δω τη barcelona στο τελος του πρωταθληματος ενω εχει παρει το πρωταθλημα απο το γεναρη ....Η κοπελα οντως πολυ ομορφη περιποιημενη αψεγαδιαστη... προσωπο πανεμορφο αρκετες φυσικα αισθητικες επεμβασεις αλλα προς το τελειο με υποδεχτηκε οπως εδωσα εντολη και με ενα υπεροχο χαμογελο και διαθεση η οποια δε εφυγε μεχρι το τελος....Στα του αγωνα στο σεξ παρααα πολυ καλη και ειδικα να τη βλεπεις στα 4με τις μαυρες καλτσες απιστευτη εμπειρια πεχτηκε ενας γυρος απο καποια φαση και μετα η κουραση της ηταν εμφανης... αφου τελειωσα ντουζακι ουτε λογος για δευτερο γυρο μου ειπε πονεσαν τα βυζια της απο το πιασε πιασε 2 βδομαδες που ειναι εδω χαχα η σιλικονη στομα να ειχε να μηλισεις ..περιμενει πως και πως να παει Αθηνα εδω την ξεπατωσαν .... πρωτη φορα και τελευταια μαλον απο οτι μου ειπε γαματε πολυ σκληρα εδω οι θεσσαλονικεις...Ημουν το τελευταιο ραντεβου οποτε το μυαλο ηταν αλλου μεταα το πρωτο γυρο μου ειπα να μου κανει μασαζ προφανως γιατι δε αντεχε αλλο δεχτηκα φυσικα και εγιναν και ωραιες συζητησεις....μηλαει καλα αγγλικα...οποτε παμε στο ζουμι πας ανετα εμφανιση σουπερ αξιζει αρκει να τη βρεις ξεκουραστη εκει θα το απογειωση.. Αυτα και καλα να περνατε ...Εσεις απο το γραφειο στελνετε και τιποτα καλο απο αθηνα να μην υπαρχει μονο μια επιλογη σουπερ και τρεχουν ολοι και δε προλαβαινουν χαχαχαχ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SailorGr, maradona7, manosrazr και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2022
Τόσο καιρό υπάρχουν παράπονα ότι δεν έρχεται κάτι καλό από Αθήνα και τώρα που ήρθε δε θέλει να ξανά έρθει γιατί την παλαβώσαμε Χαμόγελο με γλώσσα
Στην επόμενη παιδιά να οργανωθούμε το παίξουμε αγαπούληδες μπας και κάτσει παραπάνω αλλιώς πάλι θα παραπονιόμαστε γιατί δεν έρχονται κοπέλες εδώ Χεχε!
review reaction 1 hornyasfuck, omorfoulis35
24 Νοεμβρίου, 2022
Τι θα πει ούτε λόγος για 2ο γυρο; Για 2 δεν πληρωσες; Πρέπει να σε νοιάζει αν ξεπατώθηκε; Ας μην ερχόταν στο ραντεβού και στην τελική ας μην γινόταν πουτανα. Το χω ξαναδεί επανειλημμένα το έργο. Με μπλα μπλα να αποφύγουν τον δεύτερο γύρο.
K
koulourakias
review reaction 1 hornyasfuck, omorfoulis35
05 Δεκεμβρίου, 2022
Eχετε δικιο παιδια για 2 φορες εχεις πληρωσει αλλα οταν τελειωνεις `15 λεπτα πριν φυγεις μετα λες να παει και το παλιαμπελο σε περιπτωσεις που εισαι στο μισαωρο την κανεις με ελαφρα πηδηματακια και πληρωνεις τα μισα
review reaction 1 hornyasfuck
05 Δεκεμβρίου, 2022
Αν τελειώνεις 15 λεπτά πριν λήξει η ώρα δεν πειράζει τότε, είναι σαν να την πήδηξες 2 φορές back-to-back ούτως η άλλως οπότε η μία μετράει για δύο Χεχε!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4