Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Call-Girls 28022
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επικοινωνία με το γραφείο μια χαρά και με κατανόηση.
5' πριν την άφιξη της νεαράς μας τους καλώ για να το αλλάξω ή να το ακυρώσω , πλακωνόντουσαν οι ένοικοι της πολυκατοικίας στην είσοδο για το πετρέλαιο, η απάντηση της Νικόλ : με γάμησες και δεν βλέπω να γαμάς σήμερα καυλιάρη μου.
Εν τέλει με έχωσε μετά από ένα δίωρο .
Την ευχαριστώ πολύ !
Αλλά και πάλι τους κάλεσα πριν το ραντεβού, είχε έρθει ο γκόμενος της γειτόνισσας να την παραλάβει για έξοδο , που να βγει η άλλη στην ώρα της άργησε κάνα δεκάλεπτο , γαμώ την αγανάκτηση μου .
Λέω στο κέντρο να κόψει ταχύτητα ο οδηγός και άμα λείπει το τάδε αυτοκίνητο όταν με το καλό φτάσουν ας μπουκάρει η νεαρά μας μην πέσει και κανένας μετεωρίτης στην γειτονιά.
Ανέβηκε η νεαρά μας στο σπίτι επιτέλους , Ψηλή κοπέλα και πάνω στα δεκάποντα ακόμη πιο ψηλή, πολύ όμορφα και κομψά ντυμένη , μου θύμισε μία άλλη κοπέλα του γραφείου στο ντύσιμο.Πρόσωπο όμορφο , κορμάκι καλλίγραμμο , πεντακάθαρο από μπογιές και προσθετικά . Στηθάκια μικρά , λαχταριστά , ποπουδάκι στην θέση του , ποδάρες για να στεγνώσει στο στόμα σου από το πολύ γλύψιμο. Αγγλικά μια χαρά.
Φιλάκι και πέρασε για φρεσκάρισμα, ζήτησε και χυμό, αλκοόλ - τσιγάρο δεν.
Επιστροφή με μαύρα σέξι εσώρουχα και αρχίσαμε τις ερωτικές περιπτύξεις μας. Πολλά φιλιά και χάδια, το χέρι της μες το βρακί μου και τα δικά μου στα όμορφα οπίσθια της. Γδυθήκαμε και άρχισα να εξερευνώ το κορμάκι της με την γλώσσα μου , πρώτη στάση στα στηθάκια της και δεύτερη διαρκείας στο μουνάκι της. Δακτυλάκι Νο αλλά την γλώσσα την θέλει για να υγρανθεί. εναλλαγή στάσης με εκείνη πια στα γόνατα , σχετικά καλή πιπούλα όχι η αξέχαστη αλλά βοηθάει στην ανύψωση, ξώφαλτσα χάιδεψε και τα μπαλάκια με την γλώσσα της.
Σκουφάκι μιας και χειμωνιάζει και ερωτευτήκαμε ιεραποστολικά, χωρίς βιασύνες , πολύ αγαπησιάρικα , χάδια - φιλιά - αγκαλίτσες - αναστεναγμούς. Τελείωσα και περάσαμε για μπανάκι.
Το δεύτερο ημίχρονο και αυτό κύλησε σε αισθησιακούς ρυθμούς, γέμισε το σπίτι με καρδούλες και αρκουδάκια. Η μόνη προσθήκη ήταν να καθίσει πάνω μου αλλά ζορίστηκε λιγουλάκι και το ξαναγυρίσαμε στο ιεραποστολικό.
Χαζοκουβεντούλα μετά το φρεσκάρισμα της αλλά και αρκετά αμήχανη την στιγμή που δεχόταν τα χρήματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, eridon1877, kwstasxat και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2022
αφου ηταν αμηχανη την ωρα που εδινες τα χρηματα τι τα εδωσες κι εσυ; για να την στεναχωρησεις και να την κανεις να νομιζει οτι ηταν καμια πουτανα;
G
geroksouras
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, das379, Bartender 74 και 4 άλλα μέλη
16 Νοεμβρίου, 2022
ναι
gpd
gpd
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, lagonisian
16 Νοεμβρίου, 2022
Έχω την εντύπωση ότι έχει ξαναέρθει με άλλο όνομα.
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι κάπου την έχω ξαναδεί.
Ας βοηθήσουν οι ειδικοί Ματάκι
review reaction 1 hornyasfuck
16 Νοεμβρίου, 2022
Στις φωτό φέρνει λίγο σε Αθηνά Οικονομάκου.
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες μιας κ ήταν στο shortlist!
review reaction 1 hornyasfuck
16 Νοεμβρίου, 2022
περίμενα κάτι σε πιο ευφάνταστο για τίτλο ανάλογο της ποιητικής και ερωτικής σου διάθεσης....
review reaction 1 hornyasfuck
16 Νοεμβρίου, 2022
σόρρυ
gpd
gpd
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6