Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280913
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα είναι πραγματικά ο ορισμός της νέας κοπέλας που ότι κάνει το κάνει με ευχαρίστηση και τέλειο επαγγελματισμό σε ότι προσφέρει.
Το ραντεβού το είχα κλείσει πριν μέρες στο γνωστό hotel Bill, έφτασε στην ώρα της και πραγματικά θα το πω ότι η φωτογραφίες είναι κατώτερες της πραγματικότητας.
Μετά τα προκαταρτικά καλωσορίσματα άρχισα να την αγκαλιάζω και να την φυλάω γατί δεν ήθελα να χάσω ούτε λεπτό από την απόλαυση που είχα μπροστά στα μάτια μου.
Η πίπα της φανταστική και μέχρι πνιγμού, κορμί λεπτό (απόλυτα στα γούστα μου) μουνάκι στενό βλέμμα λάγνο δεν χόρταινα να το πηδάω και να το κοιτάω στα μάτια.
Η πρώτη φορά με βρήκε μετά από αλλαγές διαφόρων στάσεων να τελειώνω με την Άννα πάνω μου κι εγώ να κοιτάω τον καθρέπτη του δωματίου.
Το δεύτερο ημίχρονο (το οποίο δεν πίστευα ότι θα υπάρξει) το χρωστάω στη Άννα και στο υπέροχο στοματάκι της.
Η αίσθηση που μου έμεινε ήταν ότι σαν να έκανα έρωτα με την φίλη μου.
See you soon baby.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
-150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
MMG
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
521
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 177357, kelenor και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2022
Καλά δεν σου χάρισε,χρυσοπλύρωσες.
review reaction 3 review reaction 1 MMG, makao
06 Νοεμβρίου, 2022
Όταν λες ότι σου χάρισε μία ώρα ευχάριστη και ηδονική σημαίνει ότι δεν πλήρωσες ;; Χμμμ;
Στο κόστος το -150 σημαίνει ότι σου χάρισε και χρήματα ;; Χμμμ;
Μοιάζει ευκαιρία !!! Γιούπιιι!Γιούπιιι!
review reaction 3 review reaction 1 MMG, makao, Makis99 και 1 ακόμα μέλος
06 Νοεμβρίου, 2022
Είστε και οι δύο 15χρονα;; Δεν κατανοείτε την ελληνική γλώσσα;;
review reaction 1 MMG, golden21, Yagulas και 2 άλλα μέλη
06 Νοεμβρίου, 2022
pankor

χαρίζω [xarízo] -ομαι Ρ2.1 : I1.προσφέρω κτ. ως δώρο, δίνω σε κπ. κτ. χωρίς αμοιβή ή αντάλλαγμα: Tου χάρισα ένα παιχνίδι (για) την πρωτοχρονιά / στη γιορτή του / στα γενέθλιά του. Aυτό το βιβλίο είναι χαρισμένο από τον πατέρα μου. Kαι να μου το χάριζαν δε θα το ΄παιρνα, για κτ. που θεωρούμε τιποτένιο. || (οικ., συναισθ.) Xάρισέ μου τ΄ όνομά σου!, πες μου. Xαρισέ μου ένα φιλί, δώσ΄ μου. ΦΡ δε ~ κάστανα*. ΠAΡ Kάποιου του χάριζαν γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια, για άνθρωπο απαιτητικό και μεμψίμοιρο που δεν εκτιμά μιαν ανέλπιστη προσφορά. 2. (μτφ.) α. για φυσικό δώρο: H φύση τής χάρισε υγεία και ομορφιά. Ο Θεός να σου χαρίζει τη θεία φώτιση. Οι γονείς μας μας χάρισαν τη ζωή, μας γέννησαν. Tου χάρισε παιδιά και εγγόνια. || Οι δωρητές οργάνων σώματος χαρίζουν ζωή. ΦΡ του / της χαρίζει κτ., του / της πάει: Tης χαρίζει πολύ το άσπρο. β. απαλλάσσω κπ. από χρέος, ποινή κτλ.: Mου χάρισε το υπόλοιπο χρέος. Tου χαρίστηκε η μισή ποινή. || (έκφρ.) ~ σε κπ. τη ζωή, δε σκοτώνω κπ., ενώ θα μπορούσα να το κάνω, ή δίνω χάρη σε θανατοποινίτη. (δε) θα σου τη χαρίσω, (δε) θα σου το συγχωρήσω και θα σου το ανταποδώσω. II. (παθ.) δείχνω μεροληπτική εύνοια σε κπ.: Ο δικαστής δεν πρέπει να χαρίζεται σε κανέναν.
[I: ελνστ. χαρίζω, -ομαι `δείχνω εύνοια, δίνω με ευχα ρίστηση΄· ΙΙ: λόγ. σημδ. γαλλ. favoriser]


Πόσο χρόνον είσαι ;;;;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Think Before You SpeakMoney Mouth
review reaction 1 Makis99, makao
06 Νοεμβρίου, 2022
Τυπε μήπως σε πλήρωσε η κοπέλα για την περιποίηση που της έκανες??
review reaction 3 MMG
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5