Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 253688
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα τη χθεσινη επιτυχια της Μilan, την οποια εγω προσωπικα ειχα να ζησω πολυ καιρο και θελοντας να το γιορτασω, αποφασισα να περασω στιγμες ηδονης και καβλας με την Νικολ. Εχοντας διαβασει κριτικες και εχοντας τη σταμπαρισμενη εδω και χρονια, αποφασισα οτι ηταν ωρα να το κανω με αυτο το πλασμα.
Το φιλι, το οποιο τωρα εχει βαλει στη παλεστρα της, ηταν ο λογος που δεν ειχε προχωρισει προ πολου η κατασταση. Δεν ειναι οτι θελω να γαμαω και να γλυφω της γυναικας το στομα ασταματητα, αλλα ειναι καλο να ξερω οτι μπορω να καβλωνω εξτρα οταν θελω να φιλισω την παρτενερ μου. Σε κανενα σημειο η γλωσσες μας δεν βρεθηκαν αλλα δεν ηταν κατι που επιδιωξα ή με ενοιαξε, ρουφαγα τις χιλαρες και γουσταρα, οποτε ολα κομπλε. Το μαναρι ηρθε στην ωρα του, φτιαγμενο, μοσχομυροδατο και ετοιμο για μαχη. Το σωμα μου εχει παρει φωτια απο τις γρατζουνιες που μου προσκομισαν τα καβλιαρικα της χερια. Τα οποια ειναι ωραια, γυναικια και αγκαλιαζαν τελεια την πουτσα μου. Παιχτηκαν δυο ημιχρονα με αλλαγες του τεμπο του αγωνα απο τις δυο μεριες με την μια μερια να χτυπα δυνατα και την αλλη να απορροφαει την ενταση και να βγαινει σε επικινδυνες εντεπιθεσεις. Το πρωτο γκολ ηρθε στο προφιλακτικο και το δευτερο μετα απο δικια της επιθυμια ηρθε στα μικρα της ομορφα με καβλιαρικα κοκκινα νυχια ποδαρακια. Συζητηση ενδιαμεσα και στο τελος η οποια ηταν καλη και με ουσια. Σωμα και προσωπο, οτι βλεπετε περνετε.

Υ.Γ: Καποια πεδια χριζουν μεγαλυτερης βαθμολογιας αλλα ακομα δεν εχω αυτη τη δυνατοτητα εως οτου φτασω τις απαιτουμενες κριτικες.

Ale ale ale Milan ale
Forza lotta vincerai
Non ti lasceremo mai

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Rossonero1990
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
517
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, anthotypos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2022
Αξίζει το Κορίτσι ..... Μόνο αν Είσαι Παντρεμένος προσοχή στις γρατζουνιές....
05 Νοεμβρίου, 2022
Άξια. Είναι σημαντικό που έβσλε στο πρόγραμμά της και το φιλί. Ανεβαίνει levelΈρωτας
18 Νοεμβρίου, 2022
Το τηλ της που το βρισκουμε;;;;;;
21 Νοεμβρίου, 2022
Υπάρχει τηλέφωνο;
07 Δεκεμβρίου, 2022
Η Νικόλ είναι η καλύτερη με διαφορά. Είναι λατρεία...
review reaction 1 Rossonero1990
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5