Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 27 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω σταματήσει να γράφω reviews με το ρυθμό που έγραφα παλιότερα, διότι μετά από 2-3 καλές περιπτώσεις για τις οποίες έγραψα οι υπόλοιπες είναι χαμένες στην μετριότητα.

Πάμε λοιπόν, σε ένα ακόμη glorifying review για το κορίτσι από το Rostov που με αρρωσταίνει.

Γραφείο:
Καλή συννενόηση, με αργήσαν λίγο, αλλά shit happens, καλύτερα να περίμένω λίγο παρά να βγει η όλη φάση σκάρτη

Κοπέλα:
Γόβα, Ζαρτιέρες και see through ρόμπα. Αν δεν κάνω λάθος όπως και την προηγούμενη φορά. Με θυμήθηκε λέει από την τελευταία φορά Χεχε!

Ξεκινάμε πρώτος γύρος, βάζει χαλαρή techno μουσική και ξεκινάει αργή αισθησιακή πίπα. ΕΠΙΚΗ πίπα, Ε Π Ι Κ Η, στο τέλος καταλήξαμε σε mouthfuck.
Η κοπέλα δεν έχει λαρύγγι, δόντια όταν μπει στο mood. Απίστευτή.

Την σταματάω μετά από κανένα 10λεπτό, και αρχίζω τα γλυψήμματα, δάκτυλα κτλπ, φαίνεται να γουστάρει. Παίζει να τελειώσε. Σηκωνόμαστε, της βγάζω το
σουτιέν την φυλάω και παράλληλα δάκτυλο στο υπέροχο υγρό μουνί της.

Της ζητάω να έρθει από πάνω. Ξεκινάει αργά και αισθησιακά ένα πολύ ερωτικό γαμήσι. Η κοπέλα δεν παίζεται λέμε όταν μπει στο mood. Δίνουμε κάποιες πιέσεις,
και μετά από κανένα 10λεπτο καβάλημα, τις λέω να έρθω από μπροστά, για να βλέπω και το σώμα της και έρχετια με την όπισθεν. Δεν χαλάω χατήρι αλλά το
doggy είναι το αδύνατο σημείο μου, ειδικά όταν βλέπω ζαρτιέρα και ΚΩΛΑΡΑ. Τελειώσα μετά από λίγο.

Ντουζ, socializing και κανένα 10 λεπτο, έχει μείνει περίπου ένα τέταρτο, πιάνει δουλειά και ξεκινάει επικό mouthfuck, το πήρε πατριωτικά ότι πρέπει να τελειώσω
απίστευτο moutfuck για αρκετή ώρα χωρίς στοπ. Τελικά την σταμάτησα εγώ, και έδωσε μάχη να τελειώσω αλλά όπως και την προηγούμενη φορά δεν έγινε.

Ήμουν έτοιμος να φύγω αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω την μουνάρα της, της λέω να σε γλείψω, ναι μου λέει και παίχτηκε ανάποδος δεύτερος γύρος, λολ.

Αρχίζω γλύψιμο, παίζω με ρόγες, και τελειώσε ή έτσι φάνηκε.

Ντουζ και έξω από την πόρτα, πρέπει να κάθησα λίγο παραπάνω κανένα 5-10 λεπτά ίσως ήταν ελαφρυντικό για την λίγη ώρα που με καθυστερήσαν.

Μακάρι να προλάβω να την ξαναδω πριν φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 29, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
503
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, manosrazr, mancunian1986 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2022
Πολύ καλη,απίστευτη φίλε!σειρα νομίζω έχει το απίστευτα όμορφο κουλουράκι της!καλη συνέχεια!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1