Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον η φάση ξεκίνησε απο φίλο. Είχαμε βγει παρεα να δουμε μπάλα σε μαγαζί Καλλιθέας και περνάγανε κάτι κοντοπούτανα περατζάδα. Με έπρηξε για την Ιριανε και το σούπερ ντούπερ σεξ που του έκανε. Ψηνόμουν για CG καιρό αλλά προτιμώ ΜΙΛΦακια με αλλα χαρακτηριστικά. Τέλος παντων τελευταία στιγμή κλείνω με το γραφείο αρκετά αργά, πήρε καμιά ώρα για να επιβεβαιωθεί το ραντεβού.

Η κοπέλα από εμφάνιση και χαμόγελο, κώλο, σώμα είναι πολύ κοντά στις φώτο. Είναι βραζιλιάνα Π.Π.Ο (Παιρνω Πιπα Ορθια) 1,50μ. σε ύψος με πολύ ωραίο κωλαράκι, δέρμα, τα ταττού της πάνε, φτιαγμένο βυζί άνω του μετρίου και αστραφτερό χαμόγελο. Παιχνιδιάρα ήταν μαζί μου, πιο κοντά σε GFE καταστάσεις, ο φίλος περιέγραφε έναν δυναμίτη PSE. Με εμένα δεν ήταν έτσι σε καμία περίπτωση, ίσως λόγο της ώρας. DFK με εμένα δεν έκανε, 69 δεν πολυψηθηκε αλλά στο σεξ ήταν αρκετά καλή. Ιππεύει άριστα, στήνεται άριστα, έχει πάρα πολύ ωραίο κωλαράκι, την κάνεις ό,τι θες λόγω ύψους. Πίπα οκ τίποτα το αξιομνημόνευτο. Πρώτος γύρος είχε γρήγορο χαμουρεματάκι, πίπα, έντονο cowgirl(τρύπαγα κι εγώ!) και τέσσερα. Γρι ελληνικά, ούτε αγγλικά όλα γίνανε μέσω google translate αλλά είναι μια ευχάριστη τύπισσα, ήρθε για αγκαλιές και πειράγματα στο διάλλειμα παρά το θέμα επικοινωνίας. Δεύτερος γύρος κατευθείαν στα τέσσερα, cowgirl και μετά ξανά στα τέσσερα έντονα, μετά που τον έπαιζε γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω εύκολα το διάλλειμα ήταν 7-8 λεπτά και ζήτησε να τελειώσω στο πρόσωπο της χωρίς έξτρα χρέωση(θενκς!) όπως κι έγινε, ωραίο θέαμα. Ευχάριστη παρουσία αλλά αρκετά ακριβή για όλο το πακέτο (ύψος, πίπα κλπ).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.778
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, mancunian1986, old boy και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού