Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 73 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 243560
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σχεδον ιδια αν οχι καλυτερη απο τις φωτογραφιες με τα κιλα που πρεπει για να πιανεις και να μην περισσευει τιποτα. Σε συνολο πολυ καλο κορμι αλλα κοντη. Τα βυζια πολυ καλα και στεκουν στην θεση τους. Τηρηθηκε το αιτημα μου για την ενδυμασια της, σικατο φορεμα και τακουνι για να συμπληρωθει ιδανικα η εικονα της. Το ραντεβου εγινε σε απογευματινη ωρα και ηταν φρεσκια, ολο ορεξη και χαμογελαστη. Απο την αρχη ηταν δεκτικη σε οτι ζητησα με μοναδικη εξαιρεση το δαχτυλιασμα. Δινει ωραια φιλια με γλωσσα και στα προκαταρκτικα συμμετεχει ενεργα. Το τσιμπουκι της πολυ καλο, οχι θεικο αλλα ειχε λιγο απο ολα και λιγο dt το οποιο εκτιμω πολυ οταν μου το κανουν. Γουσταρει οταν την γλυφεις στο μουνι και η διπλα τρυπα ειναι επισεις ποθητη και περιποιημενη αλλα οχι διαθεσιμη για γαμησι. Στο σοσιαλ ειναι καλη αλλα εκει μπορει να σας φαει χρονο οποτε προτεινω να θεσετε ορια. Ξεκινησαμε το γαμησι με την σταση που της αρεσε περισσοτερο, το πισωκολλητο δηλαδη. Οι αντοχες της ειναι καλες και απο οσο καταλαβα της αρεσει να της λες κομπλιμεντα οσο την γαμας. Στα υπολοιπα στησιματα συμμετειχε και ολοκληρωσαμε δυο γυρους με ανεση. Τα λεφτα τα εδωσα στην αρχη αλλα πηρα καλες υπηρεσιες και δεν με χαλασε καθολου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, andronikos3, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2022
σωστος ο παιχτης!!!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1